2752
2734
عنوان

مامانای خرداد و تیر ۹۸ (انرژی مثبت )

| مشاهده متن کامل بحث + 444773 بازدید | 47801 پست
دوستان واسم دعا کنین زایمان زودرس نباشم حالم رفته رفته داره بدتر میشه الانم دراز کشیدم نمیخوام برم ب ...

عزیزم الان مشکلت چیه؟چرا فکر میکنی زایمان زودرس میشی؟آمپول بتامتازون زدی؟

خدایا شکرت 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

دوستان واسم دعا کنین زایمان زودرس نباشم حالم رفته رفته داره بدتر میشه الانم دراز کشیدم نمیخوام برم ب ...

خب اگه حالت انقدر بده برو‌ بیمارستان عزیزم

با خونه خوابیدن که مشکلت حل نمیشه

2731
عزیزم جدول رو گذاشتم که خودتم چک کنی خیالت راحت بشه این یه مسله کاملا رایجه مخصوصا تو پسرها . خیالت ...

سلام فاطمه جونم،، ممنون از تشکیل گروه،، واست درخواست دوستی فرستادم که آیدی رو بفرستم   

معذرت میخام دیروز بعد مدفوع دل درد داشتم یبوست هم نبودم.

امروز اسهال شدم اخه چرا چرا؟😟

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
معذرت میخام دیروز بعد مدفوع دل درد داشتم یبوست هم نبودم. امروز اسهال شدم اخه چرا چرا؟😟

حال دل وروده هامون خوب نیست منم ببخشید یه روز یبوسته که میرم آلو میخورم فرداااسهال میشم😐کلا اون توهمه چی درهمه

خداجون ممنون بابت سلامتیه پسرم😍
سلام من دکترم. شیرین قاضی زاده تو بیمارستان خاتم انبیا سزارین اختیاری انجام میده

خیلی ممنون

دکتر خوبیه؟؟

تیکر تولد یک سالگی دختر قشنگم                                            
مامانا من یکم خارش و یکم سوزش دارم،، خیلی خیلی خفیف،، باید به دکترم بگم دارو بده؟؟ چیکار کنم 

اگر خیلی خیلی کمه .  ماست و اب ماست بخور .

دوغ خودت درست کن . اب زیاد بخور تا فردا اگر بهتر شدی ادامه بده اگر نه که تا اولشه برو دکتر عزیزم 

اللهم صلی علی محمد و آل محمد  
2706