2737
2734
عنوان

مامانای خرداد و تیر ۹۸ (انرژی مثبت )

| مشاهده متن کامل بحث + 444752 بازدید | 47801 پست
از صبح خارش واژن گرفتم نمیدونم چیکار کنم..راحلی دارید

ماست بزن خوبه البته احتمالا قارچ داری باید بری برات دارو بده

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 

دکترم نیست زنگ زدم گفته برو بخش زایشگاه بیمارستان..دوشنبه خودش میاد نمیدونم الان برم زایشگاه یا صبر کنم دوشنبه

«‌ترجیح میدهم به ذوقِ خویش دیوانه باشم تا به میلِ دیگران عاقل...» زندگی یعنی همین!🧿🧿💙💙💙💙💙 ️ وزن ۷۰قد ۱۶۳وزن هدف ۶۳💙💙💙💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله گلم منم دارم طبیعیه . درد لگن و واژن برای بزرگ شدن رحم و سنگین شدن شکم و ضربه هاست. اگر سوزش و خ ...

ممنون عزیزم ساده ندارم کدوئین هست الان شوهرم بفرستم بره بخر بیاره که امشب هم از درد نمیشه خوابید 

مامان دوقلوها هستم😍😍
2728

دختر خاله شوهرمو ک با من دو روز فرق داشت امشب بردن بیمارستان بخاطر ورم و اینکه حرکت بچش کم شده بود شاید بستریش کنن  و  اگه بچه رسیده بود امپول فشار بزنن براش دعا کنید اگه خواست زایمان کنه زایمان راحت داشته باشه دوستان 🙏🙏🙏 البته هنوز معلوم نیس 

دختر خاله شوهرمو ک با من دو روز فرق داشت امشب بردن بیمارستان بخاطر ورم و اینکه حرکت بچش کم شده بود ش ...

انشاالله که به سلامتی ... انشاالله هرچی خیرش هست براش پیش بیاد🤗

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
2740
سلام خانوما شبتون خوش ی سوال داشتم شرمنده البته میگم من خیلی از واژنم باد خارج میشه کسی مثه من هس ...

زایمان قبلی طبیعی بود؟معمولا کسانی که زایمان طبیعی دارن این جور میشن.

❤❤اللهم اشف کل مریض❤❤
دختر خاله شوهرمو ک با من دو روز فرق داشت امشب بردن بیمارستان بخاطر ورم و اینکه حرکت بچش کم شده بود ش ...

وای آدم هم آرزو داره زودتر زمان زایمانش برسه و هم اینکه از لحظه ی عمل میترسه.واقعا خدا هم خودش مونده ماها چی میخوایم😐

❤❤اللهم اشف کل مریض❤❤
2706