2737
2734
عنوان

هر دف سوار آسانسور میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 1191 بازدید | 81 پست
بله دیگه. ۳ طبقه زیر زمین بودیم. منم داشتم سکته میکردم دیگه. ولی تجربه خوبی شد اتفاقا. نمیترسم اصلا. ...

بعد با گوشی همراه زنگ زدید اومدن نجاتتون دادن ؟این وحشتناک ترین اتفاقیه که ممکنه برا من رخ بده

بله طبقه پنجم😭البته قراره تا دو ماه دیگه برم خونه خودم اونجا دو طبقست راحت میشم دیگه

خاله من طبقه ۶ هستش بیچاره خیلی نگران و ناراحته به شدت افسرده شده و همش میترسه . من چطوری خیالش راحت کنم از بابت آسانسور؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعد با گوشی همراه زنگ زدید اومدن نجاتتون دادن ؟این وحشتناک ترین اتفاقیه که ممکنه برا من رخ بده

نه. زنگ خود آسانسورو زدیم.

اره خودش سقوط میکرد. خب اون خراب بود عزیزم. 

ولی این همه خونه فک و فامیل با اینکه همشون بساز بفروشیه، تا حالا مورد سقوط اصلا پیش نیومده.

نه. زنگ خود آسانسورو زدیم. اره خودش سقوط میکرد. خب اون خراب بود عزیزم.  ولی این همه خونه ف ...

ولی من همیشه اخبار سقوط آسانسور از تو نت می خونم. حتی یه بارم تلویزیون یه فیلم پخش کرد یه آسانسور سقوط کرد مرده مرد. از اون وقت تا حالا صدا و صحنه سقوط همش انگار جلو چشممه

2728

ما یه بار درشو باز کردیم اسانسور نبود نزدیک بود مامانم با بچم پرت بشن پایین خدارحم کرد میخواید سوار شید نگاه کنید اسانسور باشه 

همیشه هم حذف کردن راهِ چاره نیست... گاهى باید بعضى ها را نگه داریم، تا زل بزنند به خوشبختىِ مان... که ببینند بعد از آنها، زندگى همچنان ادامه دارد!    عضو گروه قرمز بامداد خمار :وزن شروع ۸۱ 🙈    وزن هدف اول 75👸💪وزن هدف دوم 70😎وزن هدف نهایی 48😍😍من میتونم😉😉                         وزن فعلی : ۸۱👈۷۸.۵

یه بارم ی فیلم دیدم دست مرده لای در موند دستش قطع شد افتاد زمین😖

همیشه هم حذف کردن راهِ چاره نیست... گاهى باید بعضى ها را نگه داریم، تا زل بزنند به خوشبختىِ مان... که ببینند بعد از آنها، زندگى همچنان ادامه دارد!    عضو گروه قرمز بامداد خمار :وزن شروع ۸۱ 🙈    وزن هدف اول 75👸💪وزن هدف دوم 70😎وزن هدف نهایی 48😍😍من میتونم😉😉                         وزن فعلی : ۸۱👈۷۸.۵
2740
الان من تا صبح به اون دست قط شده فکر میکنم    

خودم دیدم حالم بد شد 

ولی من همیشه اخبار سقوط آسانسور از تو نت می خونم. حتی یه بارم تلویزیون یه فیلم پخش کرد یه آسانسور سق ...

کار اشتباهی میکنی خب😑

قانون جذب میدونی چیه؟

بچه ها  و گير كردن اسانسور با سفوط اسانسور خيلي فرق ميكنه 

اولي خطري نداره ولي دومي منجر  به مرگ اگه نشه قطع نخاع حتميه 

‏+چرا کشتیش؟                                                            -آقای قاضی، ایرانی بود، داشت زجرکش می‌شد، راحتش  كردم
بچه خواب شدن و گير كردن اسانسور با سفوط اسانسور خيلي فرق ميكنه  اولي خطري نداره ولي دومي منجر& ...

بچه خواب شدن چیه؟ اره میدونم سقوط منجر به مرگ یا قط نخاع صدرصدی میشه  دلم برا همه اعضای خانوادم سوخت کاش تو آپارتمان نبودن

بچه خواب شدن چیه؟ اره میدونم سقوط منجر به مرگ یا قط نخاع صدرصدی میشه    دلم برا همه اعضای ...

نميدونم اون خواب شدن چي بوده تايپ كردم 

فك كنم تاثير خستگيه😂😂

‏+چرا کشتیش؟                                                            -آقای قاضی، ایرانی بود، داشت زجرکش می‌شد، راحتش  كردم
2706