2733
2739

خواهراي من عزيزان ميشه واسم دعا كنيد😭😭😭😭😭دعا كنيد همسرم مشكلش رفع بشه😭😭😭😭😭تورا ب حق اين شبا عزيز

با همون دلاتون ك پاك مثل گل

از دل من گناه كار سفيدتر براي همسرم دعا كنيد

من له له شدم از غصه از درد 😭😭😭😭

تاپيك و بياريد بالا ك حداقل چندنفر دعام كنن

بخدا  ن اينكه عشق پربارديد باشم نه فقط واسه اينكه حتي كسي گذري دعام كنخ محتاجم 

مخصوصا تو اين شب عزيز من ازتون خاهش دارم 

انشالله حاجت خودتونم بگيريد

ببخشيد من زياد حرف زدم

دختر ك شدم نه كسي مادرانه دختري ام را ب من گوشزد كرد،نه پدري عاشقانه محبتم ميكرد😭😭تنها و يك تنه دختري ام را ساليان سال به دوش كشيدم ،،،😓وقتي به سن دريافت عشق رسيدم كسي عاشقانه مرا نديد و نپرستيد 😭بعدها فهميدم دختر موجودي غريب روي زمين است😭😭دوست دارم دختري داشته باشم  بغلش كنم ببوسمش،نوازشش كنم،بپرستمش 😭😭😭😭😭😭 شايد از نسل من دختري خوشبختي هاي نداشته ام را جبران كند😭😭😭😭😭😭😭😭

سلام  فردا روز سعد اكبر است روزى كه دعا درحق فرزندان  به اجابت ميرسد...  امشب تلاوت آيه29و30سوره فاطر باعث نزول بركت است. شما هم مثل من برای دوستاتون ارسال کنید.

بِسمِ اللّهِ الرَّحمنِ الرَّحِيم

إِنَّ الَّذِینَ یَتْلُونَ

کِتَابَ اللَّهِ وَأَقَامُوا الصَّلاةَ

وَأَنْفَقُوا مِمَّا رَزَقْنَاهُمْ

سِرًّا وَعَلانِیَةً یَرْجُونَ

تِجَارَةً لَنْ تَبُورَ ﴿٢٩﴾

لِیُوَفِّیَهُمْ أُجُورَهُمْ

وَیَزِیدَهُمْ مِنْ فَضْلِهِ

إِنَّهُ غَفُورٌ شَکُورٌ( ۳۰)

سُبحانَ الله يا فارِجَ الهَمّ

وَ يا کاشِفَ الغَمّ فَرِّج

هَـمّی وَ يَسّر اَمری

وَ ارحِم ضَعفی

وَ قِلَـّةَ حيلَتی

وَ ارزُقنی حَيثَ لا اَحتَسِب

يا رَبَّ العالَمين

حضرت محمد(ص) فرمودند هر کسی این دعا را بین مردم پخش کند گرفتاریهایش حل شود...

فقط امشب

دختر ك شدم نه كسي مادرانه دختري ام را ب من گوشزد كرد،نه پدري عاشقانه محبتم ميكرد😭😭تنها و يك تنه دختري ام را ساليان سال به دوش كشيدم ،،،😓وقتي به سن دريافت عشق رسيدم كسي عاشقانه مرا نديد و نپرستيد 😭بعدها فهميدم دختر موجودي غريب روي زمين است😭😭دوست دارم دختري داشته باشم  بغلش كنم ببوسمش،نوازشش كنم،بپرستمش 😭😭😭😭😭😭 شايد از نسل من دختري خوشبختي هاي نداشته ام را جبران كند😭😭😭😭😭😭😭😭

برات صلوات فرستادم

@هر جایی دیدید یک رفتار به شکل غلیظ اظهار می شود بدانید که به احتمال بسیار زیاد در پشت صحنه (یعنی در باطن فرد) عکس این رفتار وجود دارد. @کسی که خیلی غلیظ با ادب است، باید بدانید که در عمق باطنش دریایی از بی ادبی نهفته است. @کسی که خیلی غلیظ خودش را سر به زیر و ماخوذ به حیا نشان می دهد، بدانید که خشمی فراوان پشت این شرم پنهان است. @یا اگر کسی خیلی بیش از حد و غلیظ اظهار معتمد بودن می کند، بدانید که در باطنش خیانت اولین گزینه است. @کسی که خیلی غلیظ با غیرت و متعصب است در باطنش آتش فشانی از فساد منتظر انفجار است. @كسی كه خيلی غليظ به دينداری و پاك منشی خود را مطرح می كند؛ شك نداشته باشيد با اين نما، باطنی عاری از هرگونه اعتقاد وجود دارد. @آدم ها پشت رفتارهای غلیظ پنهان می شوند تا حجم بزرگ منفی های درونشان را استتار کنند. @مواظب رفتارهای غلیظ باشید و از همه آنها مهم تر سراغ غلیظ های خودتان نيز بروید. @تا ببینید کدام رفتار افراطی را از خود نشان می دهید. آن را بنویسید و با نگاهی بدون قضاوت و بی طرفانه رهگیری کنید که در باطن شما چه چیزی زیر پوشش این رفتار افراطی پنهان شده است. @غلیظ های درونتان را قبل از اینکه سر باز کنند و زندگی تان را به باد دهند پیدا کنید و بگذارید خورشید آگاهی تان به آنها بتابد و محوشان کند. @یک زندگی سالم، زندگی معتدلانه است. رفتارهای غلیظ هرگز زندگی سالمی برای شما به ارمغان نمی آورند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برات صلوات فرستادم

ممنونم ماري عزيدم انشالله حاجت روا بشي فداتشم❤️😭شرمنده 

2731
ممنونم ماري عزيدم انشالله حاجت روا بشي فداتشم❤️😭شرمنده 

فدای تو عزیزم

@هر جایی دیدید یک رفتار به شکل غلیظ اظهار می شود بدانید که به احتمال بسیار زیاد در پشت صحنه (یعنی در باطن فرد) عکس این رفتار وجود دارد. @کسی که خیلی غلیظ با ادب است، باید بدانید که در عمق باطنش دریایی از بی ادبی نهفته است. @کسی که خیلی غلیظ خودش را سر به زیر و ماخوذ به حیا نشان می دهد، بدانید که خشمی فراوان پشت این شرم پنهان است. @یا اگر کسی خیلی بیش از حد و غلیظ اظهار معتمد بودن می کند، بدانید که در باطنش خیانت اولین گزینه است. @کسی که خیلی غلیظ با غیرت و متعصب است در باطنش آتش فشانی از فساد منتظر انفجار است. @كسی كه خيلی غليظ به دينداری و پاك منشی خود را مطرح می كند؛ شك نداشته باشيد با اين نما، باطنی عاری از هرگونه اعتقاد وجود دارد. @آدم ها پشت رفتارهای غلیظ پنهان می شوند تا حجم بزرگ منفی های درونشان را استتار کنند. @مواظب رفتارهای غلیظ باشید و از همه آنها مهم تر سراغ غلیظ های خودتان نيز بروید. @تا ببینید کدام رفتار افراطی را از خود نشان می دهید. آن را بنویسید و با نگاهی بدون قضاوت و بی طرفانه رهگیری کنید که در باطن شما چه چیزی زیر پوشش این رفتار افراطی پنهان شده است. @غلیظ های درونتان را قبل از اینکه سر باز کنند و زندگی تان را به باد دهند پیدا کنید و بگذارید خورشید آگاهی تان به آنها بتابد و محوشان کند. @یک زندگی سالم، زندگی معتدلانه است. رفتارهای غلیظ هرگز زندگی سالمی برای شما به ارمغان نمی آورند.

خاهش ميكنم بچه هاي گلم ك اگر ميشه دعام كنيد😭😢دق كردم از غصع

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم

ممنونم عزيزدلم بسيار لطف كردي انشالله عزيزم خدا حاجت قلبت و امشب امضا كنه بزات ممنونم

2740
انشالله ک مشکلتون حل شه گلم برات صلوات فرستادم💖

پريا جان يك دنيا سپاس گذارم 

انشالله امام حسين حاجت قشنگت و زودتر بهت بده

لطف كردي فداتشم❤️😢

انشالله🙌

سپاس خودتونم حاجت روا🙏🏻🌺

ایشالا خدا گرفتاری همه رو حل کنه، از جمله استارتر

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم

در حال دعا کردن بودم که زلزله اومد😐😐😐😐

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 
پريا جان يك دنيا سپاس گذارم  انشالله امام حسين حاجت قشنگت و زودتر بهت بده لطف كردي فداتشم❤️😢

قربونت برم عزیزم ممنونم بابت دعای قشنگت😘😘😘

یارو میخواست اسبشو حرص بده سوار خر میشد🤨حکایت خیلیاس😏