2733
2764
عنوان

سوختگی پای نوزاد

10673 بازدید | 24 پست

سلام

دخترم1ماهشه 

محل پوشکش ازجلووعقب بدطورسوخته که نشستم گریه کردم

کاندولازدم فایده نداشت

دکتربردم پمادساختنی ساخت فایدنداشت

دیروزپمادماستلاخریدم فعلاتغییری نکرده

کسی فکری نداره

نمیشه بازم بذارمش چون خیلی تندتنددستشویی میکنه ومیترسم کمرش یخ کنه 

عزیزم گل سرشور هستشا اونو شل کن با آب .ـبزن پای بچه ات  محشره...من واسه بجه ام همیشه همین کارو میکنم یه ظرف گل سرشور  ب  اب شل کردم میزنم پای بچه ام...خنکش میکنه و  سوختگی رو رفع میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دستمال مرطوب استفاده نکن براش احتمالاادرارش اسیدی شده که پاهاش میسوزه .روغن نباتی یاوازلین بزن.پمادماستلاعالیه یکی دوروزشایدبکشه کامل خوب کنه ولی عالیه من برای دخترم استفاده میکردم پوستش روآینه میکرد

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤

والا من زینک اکساید فیروز میزنم راضیم.ولی ی بار پسرم اسهال شد بدجور سوخت روغن کبد ماهی آردن گرفتم زدم خیلی خوب بود

👈زمان زیادی گذشت که... فهمیدم بى تفاوتى بزرگ ترین انتقامه... دلخوری و ناراحتى از میزان اهمیته...! هرکی زبونش نرمه دلش گرم نیست... هرکی اخلاقش تنده، جنسش سخت نیست... و جنگ کردن با خیلیا اشتباهه محضه!

دختر منم نوزادی بدجور پاش سوخت منم هر پمادی زدم خوب نشد تا اینکه تریامیسیلیون ان ان زدم فوری خوب شد.

بعدم که خوب شد برا محافظت از پاش پماد ایروکس زدم دیگه هیچوق نسوخت پاش

تظاهر میکنم به زندگی کردن
والا من زینک اکساید فیروز میزنم راضیم.ولی ی بار پسرم اسهال شد بدجور سوخت روغن کبد ماهی آردن گرفتم زد ...

اردن هم زدم جواب ندادیعنی اینقدرسوخته که دلم ریش میشه وگریه میکنم ازسوختگیش

دختر منم نوزادی بدجور پاش سوخت منم هر پمادی زدم خوب نشد تا اینکه تریامیسیلیون ان ان زدم فوری خوب شد. ...

چندوقت بعدش خوب شدخواهرم میگه امتحان کن ببین بعد1هفته خوب میشه ولی اخه خیلی اوصاعش بده میخام زودتریک تغییری ایجادبشه که بدونم خوب شده

دستمال مرطوب استفاده نکن براش احتمالاادرارش اسیدی شده که پاهاش میسوزه .روغن نباتی یاوازلین بزن.پمادم ...

ادرارش اسیدی شده باشه بایدچیکارکنم

ادارارش رنگش شفافه یعنی زردنیست یابونداره مرتبم میشورمش وخشکش میکنم 

بنظرتون چندوقت طول میکشخگه خوب بشه ازدیروزشروع کردم 

2706