2733
2734

من ملیکا شریفی نیا رو تو یه عروسی دیدم 

عمو پورنگ و وقتی دخترم آپاندیسشو عمل کرده بود تو بیمارستان 

و مهدی هاشمی هم سر صحنه فیلم روز روزگاری 🤗

خیانت همه را از پا می اندازد ، از خدا که قوی تر نیستیم!!!!!!!!!!!       ببین خیانت شیطان با او چه کرده که اینطور بیخیال دنیا شده     است . 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

پژمان جمشید و  مهدی پاکدل  محمدرضا فروتن کامبیز دیرباز ساعد سهیلی   رو دیدم

پژمان جمشید خیلی شاد و  شوخ طبع بود پاکدل خیلی سنگین و با وقار   ساعد سهیلی خیلی کوچولو بود  فروتن خیلی مغرور

وقتی  برات  مهم نیست اطرافیانت  درموردت  چه فکری  میکنن  یعنی به سطح  خطرناکی از آزادی رسیدی 
پژمان جمشید و  مهدی پاکدل  محمدرضا فروتن کامبیز دیرباز ساعد سهیلی   رو دیدم پژمان جم ...

فروتن روانشناسه

همینجوری دکترا خودشونو میگیرن

چه برسه بهاینکه بازیگرم هس

من که عاشقشم

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2738

منم خیییلی دیدم،تقریبا هفته ای یبار رو شاخشه🤣

پویا امینی،مهران مدیری،غفوریان،علی صادقی،عمو قناد🤣🤣🤣🤣تازه عمو قناد یه بنز اخرین مدل داره باورم نمیشد با یههههه برنامه ببینید پولدار شده😆😆

من خیلی هارو دیدم 

مهناز افشار

محمدرضا گلزار 

سیامک انصاری ، سالارعقیلی، رضا عطاران ، جوادخیابانی ، مرحوم عارف لرستانی، سروش جمشیدی، گوهرخیراندیش ،همایون شجریان، پژمان جمشیدی، علی دایی ، مهدوی کیا 

وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد

ما یه روز داشتیم تو شریعتی راه میرفتیم لیلا حاتمی رو دیدیم از كنارش رد شدیم با گریم بود برای یه فیلمه كه اسمش من بود 

علی مصفا رو تو خیابون ولیعصر دیدم ده سال پیش

احمد مهرانفر تو بام تهران دیدم چند سال پیش

یه هنرپیشه ای كه الان چند سال هنرپیشه شده قبلا تاتری بود خیلی سال پیش با دوستای تاتریم رفته بودم شام بیرون اون هم بود الان معروف شده اونموقع فقط تاتر بازی میكرد