2733
2739

بچه ها نرید پیشش من رفتم واقعا کارش افتضاحه نه اخلاق داره نه باهات حرف میزنه و جوابتو نمیده بهداشت نداره کارشون هیچ.تو یه ظرف اسید ریخته با خلال دندون از همون به صورت همه میزنه.جاهاشم که از قبل بدتر و پررنگتر و بزرگتر میشه هزینشم واقعا زیاده به همه هم میگه مثلا دو م میدی میگه برو بیرون بگو ۳ تومن دادم .نمیدونم چرا مشتری داره زیاد.مدرکم نداره یعنی نزده تو مطبش کارتخوانم نداره که یه بار ازش مدرک نمونه کسی بره مثل منه بدبخت که گند زده تو صورتم ازش شکایت کنم خلاصه بگم نرید از تجربیات استفاده کنید یک دکتر پولدوست و بی اخلاق و بی بلد متاسفانه 

بچه ها نرید پیشش من رفتم واقعا کارش افتضاحه نه اخلاق داره نه باهات حرف میزنه و جوابتو نمیده بهداشت ن ...

ای بابا چه بد چیکار کنیم با کک و مک؟؟😕

مرسی که گفتی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم میشه بگی بالاخره پوستت خوب شد یا نه قرار بود بیای بگی

دوستان من هم پیش ایشون رفتم تا یک هفته جای لک هت زخم میشه و میفته دو نه دونه و کم کم جای اونهام‌میرع.هییییییچ روشی مثل این روش کک مک رو از بین‌نمیبره.من همیشه هم خود دکتر هم کسی که بهم معرفی کرد دعا میکنم صورتم خیلی لک داشت.الان یکم گرون شده البته نسبت به قبل

دوستان من هم پیش ایشون رفتم تا یک هفته جای لک هت زخم میشه و میفته دو نه دونه و کم کم جای اونهام‌میرع ...

سلام از کجا می دونید گرون شده؟

مگه هنوزم باید برید پیششون؟

پس نگید خوبه عزیز....

دوستان بیاید من از تجربه ام بگم:

اول این که یه کلمه: به نظرم پیششون نرید یا اگه می رید فقققققط برای برداشتن خال برید و نه کک و مک.

دوم این که تخصص پوست و مو رو تمام عمومی ها هم می تونن بزنن، یعنی معلومه که فوق تخصص نیستن مطمئنا.

سوم این که بیشتر روش روانشناسانه رو در پیش می گیره، 

حالا مثال می زنم.

من سال ۹۱ تصمیم گرفتم خالم رو بردارم دوستم دکتر زهرا حلاجی رو معرفی کرد حیف و صد حیف که یه بار رفتم پیششون و دیگه نرفتم. اون موقع گفتن خالی بیست تومن بر می دارن.

به جاش رفتم فیروزمند... که کاش هیچ وقت نمی رفتم و اصلا یادم نیست کی اونو معرفی کرد بهم که بهش فحش بدم😶.. تازه هنوز نمی دونستم خوبه یا نه که  به آبجی م هم گفتم، اونم پایه بود باهم رفتیم اونجا. یوسف آباده مطبش.

حرف دوستان رو تایید می کنم بسیار بدخلق هست و اون خلال دندون که دوستمون گفت راسته، ماده اش هم که می زنه روی خال و کک و مک، بوی اسید استیک می ده. نمی دونم چیه. 

حالا ادامه ش، اونجا که رفتم گفتم هیچ ضمانتی هست؟ دیدم اتفاقا برعکس، ما باید تضمین بدیم که اگه آقا گند زدن به صورتمون حق شکایت نداریم!!!! تا دیدم این طوریه گفتم من پشیمون شدم ولی آبجی م جوگیر شده بود گفت بیا بابا بزنیم یه چیزی می شه‌. ولی من شک داشتم رفتم از اون خانومایی که واسه ترمیم اومده بودن، پرسیدم، هیچ کدومشون نگفتن خوب شده، و از مدل حرفشون معلوم بود که رضایتی ندارن فقط یه خانمی به طور شفاف البته به مضمون گفت که خال خوب بر می داره ولی لک و کک و مک رو نه.

منم تصمیم گرفتم بگم فقط خال های ریزم رو برداره،

ولی وقتی روی خال هام اون اسید بد بو رو زد، گفت خانوم شما یه عکس قبل عمل و بعد عمل به ما می دین؟ من اون موقع اصلا متوجه نشده بودم. اینو نگفتم بهتون که من روی دماغم یه خال کوچیک سیاه بود که اصلا دوستش نداشتم من فک کردم قبل و بعد عنل یعنی این، ولی بعدا از مطب که در اومدم فهمیدم منظورش این بوده که دماغت قشنگ هست خاک برسرش، بعد هم گفت بیا کک و مک هات هم بزنم بره یه باره تموم شه، منم گفتم باشه. منی که اصصلا قرار نبود کک و مک هام رو بزنم... همینه می گم اکثرا از روی جوگیر شدن با حرفاش میان مراحل جلوتر...

خلاصه من و آبجی م با اون لکه های سیاه روی خال و کک مک هامون تا یه هفته اینجوری بودیم و حالا هرروز باید با صابون می شستیم و... 

خلاصه سرتون درد نیارم، گفت بعد از چند ماه یا یک سال دقیق یادم نیست، باید بریم ترمیم که خیلی هم تاکید کرد که حتما بریم، ولی خواهرم توی همون تایمی که باید می رفتیم ترمیم، گفت اون گفته باشه، ما نمیریم و چون من شهرستان بودم و آبجیم تهران، و نخواست برم خونه شون دیگه منم بی خیال ترمیم شدم و مجدد نرفتم پیشش،

وضعیت کک و مکم بعد از این کار: من فقط سمت دماغم کک و مک داشت وقتی این مواد رو روی لک های خیلی کمرنگ روی دوتا گونه ام زد از قبل پررنگ تر شد من اصلاااا راضی نبودم و نیستم یعنی الان علاوه بر روی دماغم، دو تا گونه ام هم کک و مکی شده.

یه خال بزرگ داشتم روی صورتم که اون رفت با این که ترمیم هم نرفتم، ولی الان گاهی می خواره و موی کوچولو داره و یه نقطه ی سیاه هست، راضی ام از این.

پس در نتیجه خال بزرگی که دوستش ندارین رو می تونه ببره ولی عوارضش رو نمی دونم دیگه، چون هرچی بپرسی نمی گه اسم ماده اش چیه که حداقل بدونیم سرطان زا و خطرناک نباشه.

کک و مک هام بسیار پررنگ بود اونم بعد از ۶ ماه که قرار بود بره!!!دیگه شهرستان بودم و حتی نرفتم نشونش بدم گندکاریشو، کلی پنکیک می زدم که برم دانشگاه درس بدم و خیلی هم ناراحت بودم که چرا اینکارو کردم...

من توی نی نی سایت فقط به همین دلیل ثبت نام کردم که بهتون بگم پیش این آقا نرید چون به چیزی پای بند نیست و آینده ی کسی براش مهم نیست.

راستی از پیام ها خونده ام که چقدر گرون شده،

ما سال ۹۱، ۳۰۰ هزار تومن دادیم!

تازه تهران کار پیدا کرده بودم.. حقوق یه ماهم ۴۰۰ بود ۳۰۰ رو دادم به این آقای دکتر...

و بعدش هم خانواده گفتن بیا شهرستان نمی خواد تهران باشی...

حالا جالب و ناراحت کننده اینجاست که خال های ریزی که روش اسید زده بود توی این دوسال اخیر جاش هی می خواره و قرمز  میشه و بعد هم لک قهوه ای مایل به سیاه. الان دوسه تاش برگشته. ولی چون من ترمیم نرفتم احتمال می دم به این دلیل باشه. ولی خال بزرگم یه تقطه سیاه مونده ازش.

حالا حتما می پرسید آبجی ت چی؟

اونم یه خال زیر چشمش بود که خیلی خوب رفت ولی لک هاش خیلی پررنگ شد و بدتر و همچنان هست. من به نظرم صورت آبجی م اصلا لک نداشت، نمی دونم این دکتر چی پیدا می کرد که هی خلال دندون می زد روش😶

خال روی دماغم رو بگم؟

من که اصلا بیشترین غصه م همیشه این خال کوچیک روی دماغم بود، وقتی دیدم نزده گفتم خال دماغم، گفت اینو اصلا نمیشه زد... به جاش یه لک کمرنگ بالاتر از اون رو زد که الان پررنگ شده،

یعنی به جای یکی شد دوتا..‌😔

درصورتی که اون اول که رفتم حلاجی، پرسیدم خال دماغم چی، دکتر گفته بود می ره، فقط جای خال بزرگت شاید یه کوچولو جای بخیه باشه بقیه خال هات چون ریزه جاش نمی مونه. واسه کک و مک هم از این کرم هایی که معمولا متخصص ها می دن داد که من چون یکی دیگه ابجی هام با همین کرم ها پوستش داغون شده بود بی خیال شدم.

دکتر نخعی توی تلویزیون گفت هنوز هیچ راه درمانی نداره، و تنها راه بردن کک و مک لیزر هست و اونم موقت.تموم

2728
منم رفتم بهش بگم اولا چرا كك و مكاي من نرفت و ٦ ماه هم لكه هاش پررنگ تر شده بود يه ذره بعد ٩ ماه كك ...

عزیزم کسانیکه مینویسن دکتر پوست و مو همشون پزشک عمومی هستن و من هیچ وقت برای مشکل پوستی پیش این افراد نمیرم چون تخصص ندارن