2733
2734
عنوان

خطرناکترین اتفاق زندگیم

| مشاهده متن کامل بحث + 6595 بازدید | 185 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها شوهرم دیشب حرکت کرد که بیاد تهران برای شرکت تو نمایشگاه تاسیسات .من سرکار بودم بدو بدو رفتم خ ...

تخماش ترکید رفتید هوا

به جهنم نمیروم اگر شوهرم آنجا نباشد 😈والا الکی که نیس من روشوهرم غیرت دارم نمیذارم حوریا تورش کنن😎😆❤💏تیکر تفلد آقامونه💏❤

رفتم تو حیاط خلوت چند تا عرقیجات برداشتم روی یکیشون نوشته بود سینوزیت و سرماخوردگی که هیچی.رو یکی نوشته بود کبد اونم هیچی.یه عرقی بود واسه آرامش اعصاب نوشته بود اونو با تخم شربتی و زعفرون و عسل قاطی کردم خودم نصف لیوان خوردم یه شیشه هم واسه شوهرم گذاشتم برد خب تا اینجا که هیچی

دست منو بگیر.حالم جهنمه.از حس هرشبم.هرچی بگم کمه.
سرکارم اجازه بدید دارم میگم تند تند

چرا اول تایپ نکردی 

به جهنم نمیروم اگر شوهرم آنجا نباشد 😈والا الکی که نیس من روشوهرم غیرت دارم نمیذارم حوریا تورش کنن😎😆❤💏تیکر تفلد آقامونه💏❤

عاقا اون که حرکت کرد رفت یه کم احساس کرختی کردم.فک کردم چون خسته ام خوابم میاد .خوابیدم.صبح با این صحنه از خواب بیدار شدم

دست منو بگیر.حالم جهنمه.از حس هرشبم.هرچی بگم کمه.
2706