2733
2734
عنوان

داستان جنینی که در سیزده‌هفتگی از دست رفت (همراه با عکس)

| مشاهده متن کامل بحث + 2484 بازدید | 83 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

نمیخام تند حرف بزنم یا چیزدیگه ای ولی برای منی که سقط داشتم و همچین موجودیو از نزدیک دیدم این تاپیک ...

کدوم هدف خانم؟ نوشتم که به نظرم زیبا و تاثیرگذار اومد به اشتراک گذاشتم. عنوان رو دیدید وارد نمی‌شدید

ماشالله همه چه حساسن با دیدن هر چیزی زود ناراحت میشن و حالشون بد میشه

من خودم دو تا سقط داشتم و یه دوقولو باردار بودم که یکیش تو شکمم مرد ولی به قول دوستان فقط به بزرگی خدا فکر کردم نه به تجربه های خودم و دیگران

بچه ها عنوان کاملا مشهوده!

این تاپیک ففقط عظمت خدا رو ب نمایش گزاشت

خانومای باردار  اگه دوست نداشتن خب نمیومدن تاپیک عنوان داره! منم باردارم البته

هرکسی بوسه ستاند ز لب یار کسی، بی گمان دست در آغوش نگارش ببرند
الهی بگردم نی نی من الان ۲۵هفتشه پس ینی کامل کامله! وای خدا همش میگم کاش بشه ببینمش...کاش ی دستگاه س ...

الان کامله کامله. فقط خیلی کوچولوعه و پوستش نازک و قرمزه. جنین از ۲۸ هفته به بعد امکان زنده موندنش خارج از بدن مادر هست و هرچی هفته هاش بره بالا شانسش بیشتر میشه.

واقعا بعضی از خانمها چقد ادا در میارن...تو زندگی تونم اینقدر بی جنبه این...اه اه عکس ها خیلیم زیبا هستن یه زمانی ماهم این شکلی بودیم

بچه ها لایک نکنید دیگه مرسی اه😡

اخ عزیزم منم الان سیزده هفته ام.یعنی جوجو اینقد. کامله.من خیلی احساسی به نی نیم نداشتم اما با دیدن این عکس عاشقش شدم.خدایا بزرگیتو شکر ک بعد 3تا سقط همچین موجودی از جنس خودت تو وجودم گذاشتی.

2706