2737
2739
عنوان

چکااااار کنم نی نیم بچرخه واسه سونو انومالی و دیدن تیغه بینی؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 476 بازدید | 66 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عه اشتباه گفتم... نه مشهدم.. این دکتر هم منو ول نمیکنه.. میگه تا 22 هفته وقت زیاده بیا تا بچرخه.... ...

عه شمام مشهدی 

کدوم سونو گرافی رفتی؟

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!پسرم تنهاتر...!!!و پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشق قدیمم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!!!
منم سر ان تی این دردسرو کشیدم. بستنی خوردم پیاده روی کردم کباب خوردم تا چرخید

نی نی منم واسه غربالگری اول همین کارو کرد.. 2بار در دو روز مختلف رفتم تا چرخید..

این بارم همینطور..

2731
عه اشتباه گفتم... نه مشهدم.. این دکتر هم منو ول نمیکنه.. میگه تا 22 هفته وقت زیاده بیا تا بچرخه.... ...

مشهد پیش کدوم سونوگرافی رفتی منم مشهدم 

ای آنکه دوست دارمت اما ندارمت   جایت همیشه در دل من درد می کند 💔    

اشکال نداره انشالله برمیگرده و دیده میشه روزی که میری سونو کمپوت گلابی با یه کیک کاکایویی ببر. کمپوت گلابی زود برمیگردونه بس که شیرینه. منم برنمیگشت گلابی خوردم

میشه لطف کنید واسه مامان و بابام و برادرم یه صلوات بفرستید مشکلشون حل شه. خدا هم مشکلاتونو حل کنه انشالله
عه شمام مشهدی  کدوم سونو گرافی رفتی؟

دکتر مهران میزانی... ماههههه ماه... با حوصله و با دقت.. خیلییی خوبه ولی غربالگری رو فقط واسه مریضای یه دکتر انجام میده.. اگه دکترت اون نباشه میگه ما غربالگری نداریم

2740
150 عزیزم. با دفترچه بیمه تامین اجتماعی. نمیدونم آزاد یا با بقیه بیمه ها چنده

منم دیروزبادفترچه تامین اجتماعی ۱۶۶شد

من همون کاربرقبلی مهسامامانه ام کاربریموبه خاطرزدن تاپیک گرونی ترکوندن😔مجبورشدم بایه اسم دیگه بیام
نه تو غربال اول nt یا همون پشت گردنو میبینن. تو غربالگری دوم nv یا همون تیغه بینی..

برامن همون ان تی هم تیعه بینی دیدن هم مایع پشت گردن منم این مشکل داشتم رفتم نوشابه بستنی خوردم چرخید

دکتر مهران میزانی... ماههههه ماه... با حوصله و با دقت.. خیلییی خوبه ولی غربالگری رو فقط واسه مریضای ...

اها دکترتون آقاست 

منکه دربه در دنبال دکتر خوب گشتم هیچ کدوم خوب نبودن😖نمیتونی باهاشون حرف بزنی خداروشکر اینی ک پیشش میرم خوب از اب دراومده

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!پسرم تنهاتر...!!!و پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشق قدیمم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!!!
عزیزم از حالا خودشو زده به مظلومی و هر کاری دلش میخواد میکنه 😍😘😍 جنسیتش چی بود ؟؟

پسر... به همسرم میگم خودتو واسه یه پسر سرتق و لجباز و خود رای آماااده کن که با 200 گرم وزنش الان همه ی ما رو اسکل کرده هی برو بیا... این دنیا بیاد ما رو پیر میکنه..

2706