2733
2739
عنوان

چرابعضی خانمای متاهل یه جاهایی فکرمیکنن یه دخترنوجوونن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 549 بازدید | 38 پست
دیگه لوس کنه خودشو واسه جنس مخالف وبخادمزه پرونی کنه واسه معلم بچش زشته دیگه

دیگه اون به خودش و شخصیتش ربط داره

قربون دستت جانماز مارم آب بکش ... اگه چیزی از تفکرات و سبک زندگی من (نه اعتقاداتم) برات عجیب میاد یادت باشه این زندگی منه لزومی نداره قبولش کنی ، قضاوتش کنی ، مسخره اش کنی اما میتونی مخالفش باشی و با نهایت انسانیت از کنارش بگذری
کسایی که سالهای پیش توطول سال یبار شاید میرفتن درس بچشونو بپرسن الان تواین یه ماهه چندین بار رفتن

شماچقدرآمار بقیه رو داری .از کجامیدونی انقدرمیرن ،مگه خودتونم تو مدرسه اید؟

❤️بگذار مهربانی خاصیت توباشد❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی تا حالا توی قفس بودن و هیچ مردی دور و برشون نبوده ؟! به نظرم برداشت شما اشتباه ست  بعضی ...

من چندساله پسرم بابچه های اینا همکلاسی بوده معلم جلسه میزاشت یانمیومدن یااصلا چیزی نمیگفتن امسال گل از گلشون شکفته

بعضی وقتاهم به یجایی اززندگی میرسی که دیگه نه محبت میخای نه توجه همین که کسی باهات کاری نداشته باشه کافیه...
بدم میاد از این جور آدما مخصوصا اونا یی ک لباسهای دختر ونه می‌پوشن یا آرایش دختر ونه میکنن 

عزیزم هرکس می‌تونه هرجور داشت میخاد لباس بپوشه نه به سنه نه به تاهل

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏
2728
من چندساله پسرم بابچه های اینا همکلاسی بوده معلم جلسه میزاشت یانمیومدن یااصلا چیزی نمیگفتن امسال گل ...

بیخیال عزیزم 

به خاطر خودت میگم هم آرامش داری هم بقیه رو قضاوت نمیکنی 

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚
شماچقدرامادر بقیه رو داری .از کجامیدونی انقدرمیرن ،مگه خودتونم تو مدرسه اید؟

مدیرمدرسه واحدکناریمونه انقد کارای خانما براش جالب بود که تعریف کرد

بعضی وقتاهم به یجایی اززندگی میرسی که دیگه نه محبت میخای نه توجه همین که کسی باهات کاری نداشته باشه کافیه...
عزیزم هرکس می‌تونه هرجور داشت میخاد لباس بپوشه نه به سنه نه به تاهل

میدونم ابجی جون ؛؛؛؛ولی جلب توجه میکنن و موجب تشنج تو جامعه میشن من متاسفانه بخاطر چند مورد ک اینطور بودن می‌ترسیدم تو راه مدرسه تردد کنم 

2740
عزیزم ببخشید اینجوری میگم اما فکر میکنم این صرفا برداشت شما باشه چون یکی دو نفر شاید اینجوری باشن ول ...

عزیزم منم که اول تاپیکم گفتم بعضی از خانما نگفتم همشون