2752
2734

ماسک های طبیعی بزار  خیار سیب زمینی  گلاب ...

اب زیاد بخور 

مغز ها مثل فندوق . گردو . بادام . پسته 

جوانه گندم 

اینا صورتو چاق میکنه 

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
توداروخونه هاهست مجوزداره،،والا ک شرکت بابای من نیست

خخخخ شوخی میکنم حالا دوستت واقعا همینا خورده چ مدتی بعد واقعا صورتش چاق شده یا نه هیکلش هم چاق شد

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خخخخ شوخی میکنم حالا دوستت واقعا همینا خورده چ مدتی بعد واقعا صورتش چاق شده یا نه هیکلش هم چاق شد

برای هیکلش باشگاه رفت عزیزم صورتشم کمترازیه ماه قشنگ پرشد،،قرصه فقط برای صورته

شخصی ازعالمی که عمرطولانی کرده بود راز عمرطولانی او را پرسید؟عالم گفت:هرگز با نادان بحث نکردم،شخص گفت،مگرمیشود؟ عالم درجوابش گفت:حق باشماست نمیشود...😊
2731
برای هیکلش باشگاه رفت عزیزم صورتشم کمترازیه ماه قشنگ پرشد،،قرصه فقط برای صورته

چ خوب بعد چ نوع شیرخشکی خورده یا فرق نداره ؟

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
تا حالا از روغن خراطين استفاده نكرديد؟

من نه

چ خوب بعد چ نوع شیرخشکی خورده یا فرق نداره ؟

فرق نداره گلم

شخصی ازعالمی که عمرطولانی کرده بود راز عمرطولانی او را پرسید؟عالم گفت:هرگز با نادان بحث نکردم،شخص گفت،مگرمیشود؟ عالم درجوابش گفت:حق باشماست نمیشود...😊

چاقي صورت تنها امكان نداره نازه غذائي ميدونه بايد بره تــو صورت فقط😂😂ميگي نميخواي چاق بشي بهترين راه تزريق فيلر يا ژل هست

سلام من پرستار آی سی یو و بخش سرطان هستم.همه ی سؤالاتتون درباره پرستاری و بیمار هاتون جواب داده میشه،و همین طور مشاوره درباره کنکور پرستاری و ارشد و همین طور آزمون استخدامی 😉😍
فرق نداره گلم

مرسی عزیزم 

اگه روغن زیتون بخوری به مرور صورتت پر میشه

تنها چیزی که مستقیم جذب صورت میشه و چربی صورت رو میسازه روغن زیتونه

میشه دعا کنید مشکلم حل شه تا بتونیم زودتر زندگیمونو شروع کنیم🌸🙏