2752
2734
عنوان

کیا مثه من از همسرشون جدا میخوابن

| مشاهده متن کامل بحث + 112146 بازدید | 1419 پست

من شوهرم بدکن من یا من بدون اون خوابم نمیبره شرط بچه دار شدنمم همین بود ک ب هیچ  وجه جاشو جدا نکنه و سرد نشه بچممم بیاد ان شاللله از همون اول جدا مبخوابونمش نباید وسطمون باش من بدون شوهرم بدون اینکه گرمای نفساشو حس نکنم خوابم نمیبره  مثل الان ک  رفته سرکارو من بیدارم

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی ما رستگار  
2731

زنی ک از همسرش جدا بخوابه و شوهرش ازش ناراضی باشه فرشتها تا صبح بهش لعنت میفرستن ..‌..من زنداییم دایمو دوست داره اما داییم نه .الان یه پسر ۲۰ساله داره یعنی فک کنید .از روزی ک برا این پسر اقدام کردن گرفته دیگه اینا رابطه نداشتن .خیلی داییم اذیتش مکنه .

از نظر من تحت هرشرایطی نباید زن و مرد جدا بخوابن حتی اگر بحث کنن و قهر باشن. من بدون شوهرم خوابم ن ...

منم اصلا نمیتونم بخوابم ما نهایتش قهر باشیم شب بخیر نمیگیم جدا امکان نداره

منم دخترم شیش ماهش شد جدا کردم❤️

جای کوچولو رو جدا کردید شب تا صبح چند بار میری بالا سرش ؟

خطرناک نیست یه وقت مثلا پتوش بیوفته روش ...

طراحی تابلوهای نقاشی اتاق کودک 

من و شوهرمم الان دو هفته است جدا میخوابیم.

چون کرسی گذاشته. اون میره اون طرفش.منم میرم اینطرفش.

از اول باهاش شرط کرده بودم که فقط بعضی موقع ها اینجوری جدا بخوابیم. ولی اون گوش نداد اصلا. 

الانم اینقدر بخاطر اینکه جدا از هم میخوابیم ناراحتم که حد نداره. ولی برای شوهرم اصلا مهم نیست. حتی چند بار هم بهش گفتم همشم میگه باشه از فردا. اصلا خودم حس میکنم خیلی سرد شدم اینجوری

اتفاقا یائسه بشی راحت تری که پریودم نمیشی سی روز ماه رو میتونیی😍.....

چطور جدا میخوابی اخه اینایی که شب تا صب شوهرشونو بغل میکنن صبح شوهره میره سراغ یه زن دیگه چه برسه به اینکه جدا هم بخوابی صبح بلند میشی میبینی یکی کنارش خوابیده

[QUOTE=72606210]من و شوهرمم الان دو هفته است جدا میخوابیم.  چون کرسی گذاشته. اون میره اون طرفش.منم میرم اینطرف ...[/Qتوهم مثل خودش شو ببین تا کی میخواد اینجوری ادامه بده وقتی که گف بیا پیش هم بخوابیم تو بگو نه تنبیهش کن😈

2706