2733
2734
عنوان

خدا عابقتمون رو به خیر کنه با بچه های دهه ۹۰

| مشاهده متن کامل بحث + 383 بازدید | 42 پست
ما میریم آرايشگاه اصلاح شوهرامون عمرا اگه بفهمن، بچه 3 ساله به رنگ لب ماماش توجه داره 😐 ماشاالله ب ...

اول باید واسه باباش بزاره  

زندگی اگر هزار بار باشد بار دیگر تو بار دیگر تو

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

از این فجیع ترشم هست امیدوار باش،پسر منم سه سال و نیمش همش از من میپرسه مامان توهم مثل من شومبول داری؟😐😐😐

علمدار ما این بار هم از سرزمین فرات برنگشت😭😭😭🖤            سردار خوبی ها تو همیشه در قلبمان زنده ای 😭😭😭😭
از این فجیع ترشم هست امیدوار باش،پسر منم سه سال و نیمش همش از من میپرسه مامان توهم مثل من شومبول دار ...

وای خدای من

از این فجیع ترشم هست امیدوار باش،پسر منم سه سال و نیمش همش از من میپرسه مامان توهم مثل من شومبول دار ...

این سوالاشونو چجوری جواب میدین؟

به منم یاد بدین پس فردا عین چیز وانستم نگاه کنم...

وای خدای من

خیییلی رعایت میکنم جلوش اصلا لخت نمیشم ولی همین که میبینه میخوام برم حموم یادش میاد باز میپرسه😑😑

علمدار ما این بار هم از سرزمین فرات برنگشت😭😭😭🖤            سردار خوبی ها تو همیشه در قلبمان زنده ای 😭😭😭😭
وااااااااااااای… هزار ماشاالله …خدا حفظش کنه…ماشاالله…ماشاالله خودش طبیعی لپ گلیه...دوست دار ...

نظر لطفته عزیزم

این سوالاشونو چجوری جواب میدین؟ به منم یاد بدین پس فردا عین چیز وانستم نگاه کنم...    

تا الان که فقط حواسشو پرت میکنم مثلا یهو میگم آاااااخ کمرم گرفت کلا یادش میره قربونش برم سوالایه اینجوریو من از مشاور پرسیدم میگه فقط فعلا حواسشو پرت کن.

این سوالاشونو چجوری جواب میدین؟ به منم یاد بدین پس فردا عین چیز وانستم نگاه کنم...    

من که واسه اولین بار میپرسید ازم فقط نگاش کردم 

هنگ بودم کلا