2737
2739
نه بابا خواهش میکنم عزیزم شما ببخشید ایده ی دوستم قدیمی بود 😍😍❤️💋💋😍🍭❤️

نمیبخشم تکرار نشه  

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه ایده ی دیگه تو نت یاد گرفتم چنگال می گذاشت روی گونه طوری که قسمت چنگکش روی پشت چشم قرار بگیره اینطوری می فهمید چطوری و کجا خط چشم بکشه و عین خط کش چنگال عمل میکرد و صاف خط چشم می کشم اونم سر جاش 

البته اگر این ایده ها داغونن به بزرگی خودتون ردش کنید من در همین حد بلتم

یه ایده ی دیگه تو نت یاد گرفتم چنگال می گذاشت روی گونه طوری که قسمت چنگکش روی پشت چشم قرار بگیره این ...

چه جالب و با مزه

اگر میتونی واسه رسیدنم به حاجت دلم یه دونه صلوات برام بفرست، من به جاش پنج تا صلوات برات میفرستم گلم .اینجا باکسی دعوا نداریم😊 بیایین به همدیگه حس خوب تزریق کنیم .#اللهم عجل لولیک الفرج .❤مهدی فاطمه کجایے؟💔
2731
منم یه ایده دارم بگم من مداد سفید توی چشمم می کشم خیلی خوب میشه چشم  چشم درشت نشون میده مخصوصا ...

مداد سفید چه مارکی

اگر میتونی واسه رسیدنم به حاجت دلم یه دونه صلوات برام بفرست، من به جاش پنج تا صلوات برات میفرستم گلم .اینجا باکسی دعوا نداریم😊 بیایین به همدیگه حس خوب تزریق کنیم .#اللهم عجل لولیک الفرج .❤مهدی فاطمه کجایے؟💔