2737
2739
تو دیوار بزن از این مدل شامپاینی ها خیلی خوشگلن من اگه عکس لوستر سابقمو بزارم و تعریف کنم خاطرشو شن ...

فدای سرت عزیزم خداروشکر که کسی زیرش نبوده اینا بخاطر چشم زخم اتفاق میفته دیگه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آلفا هستم💪                                                       آدمای قوی پای رفتنشان سریع است و دست ماندنشان محکم، بستگی دارد اونارو به چه نتیجه ای رسونده باشید....                                    
فدای سرت عزیزم خداروشکر که کسی زیرش نبوده اینا بخاطر چشم زخم اتفاق میفته دیگه

دقیقا.دو دیقه قبلش شوهرم زیرش بود.همیشه زیرش میخوابید.اون لحظه بلند شد.همون شب با یکی بحثم شد.گفت آره ه ه ه ه ه شوهر تو خوبه

پایانی برای قصه ها نیست.....چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر  
2731
2738

اومدم بگم ما نداریم فکر میکردم فقط ماییم دیدم دیگرانم گفتن امیدوار شدم   

چوب تنبیه خدا نامرئیست...نه کسی میفهمد، نه صدایی دارد...یک شبی یک جایی...وقتی از شدت بغض، نفست میگیرد...خاطرت می آید...که شبی یک جایی...باعث و بانی یک بغض شدی و دلی سوزاندی...آن زمان فکر نمی کردی بغض، پا پی ات خواهد شد...و شبی یک جایی...مینشیند سر راه نفست...و تو هم بالاجبار...هر دقیقه صد بار...محض آزادی راه نفست...بغض را میشکنی...آری، این چوب خداست...
من

بهخاطر

دانشگام توشهرخودمون نیستم. پدرشوهرم
یه. واحد
اینجاداره. تاچندسال
دیگه اینجازندگی.
مکنیم. تادرسم. تموم
شه. پس
درنتیجه. این. سلیقه
خودم. نیست. مال
خونه. خودم. خیلی
قشنگتره
آدم باید سرش توی حساب و کتاب باشداصلا بدون حساب و کتاب که نمیشود زندگی کرد بعضی ها فکر میکنند زندگی مثل خاله بازی های دوران بچگی شان خواهد بودهمه چیز را سرسری و سطحی می بینند در حالی که زندگی یعنی بیدار شدن های ممتد هفت صبح و به هزار در زدن و مثل چی کار کردن که آخر ماه قسط عقب افتاده نداشته باشی البته این ها فقط زندگی است،یا ساده تر بگویم حداقل زندگی است زندگی واقعی بیست و پنج روز هفت صبح بیدارشدن دارد ولی پنج روز هم حق داری ساعت زنگی ات را خاموش کنی و سرت را ببری زیر بالشت زندگی واقعی زندگی لذت بخش یعنی برای کسی تلاش کنی که وقتی حالت بد است وقتی نا میزانی یا در راه اشتباه قدم بر میداری چشم از تو بر ندارد و خودت و خودش را یک تیم تصور کند که محکوم است به بردن .بله من در این دنیا به فکر یک زندگی لذت بخش هستم نه فقط به فکر زندگی!