2737
2739

اگه هنوز تو مسابقه ی #کودک_ایرانی شرکت نکردین، فرصت باقیمونده رو از دست ندین

‎.

‎یک عکس با کیفیت از کودکتون بگیرین.

‎کودکتون زیر نه سال و عکس‌هاتون حتماً تکی و فاقد هرگونه نوشته، لوگو، طرح و... باشن.

‎ عکس رو در صفحه‌ی خودتون منتشر کنین.

‎آدرس @ninisitecom رو تگ و منشن کنین.

‎استفاده از #کودک_ایرانی رو فراموش نکنین.

.

‎ده نفر برتر این مسابقه جایزه‌شون رو از بامیلو انتخاب می‌کنند. 

نفر اول سقف یک میلیون تومان، نفرات دوم تا پنجم سقف پونصدهزار تومان و نفرات ششم تا دهم سقف دویست هزار تومان

‎این مسابقه به منظور جمع‌آوری عکس کودکان زیبای ایرانی برگزار میشه، بنابراین هرقدر عکس هاتون حرفه‌ای‌تر گرفته بشن، شانس بیشتری برای برنده شدن دارید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
سلام عکس رو از طریق دایرکت براشون ارسال کنید

سلام خانم تهرانی خسته نباشید، من 3 تا پیام ناخوانده دارم، و اسم کاربرا رو میدونم، که الان قطع دسترسی شدن، من دو بار از نی نی یار 3 و 5 کمک خواستم ولی گفتن کاریش نمیشه کرد، به آقای امیر فنی هم گفتم ولی اصلا جواب ندادن، و لایک هم حتی نکردن؛ لطفا خانم تهرانی رسیدگی کنید که این 3 تا پیام حذف بشه، و آقای امیر فنی رو هم تذکر بدید بهش که پیام و خواسته کاربرا رو جواب بده،  با تشکر، 

تو پست بعد اسکرین از پیام های ناخوانده میزارم 

7/9 تفلدمه کادو موخواممممم😒😂😂، از اینا🎁🎁🎁🎁 کیکم هم چهار طبقه باجه 😜
سلام عکس رو از طریق دایرکت براشون ارسال کنید

3 تا کاربر به نام های 

ساحللللل 

696

شیام 

برام پیام ناخوانده گذاشته و رفتن 

سلام خانم تهرانی خسته نباشید، من 3 تا پیام ناخوانده دارم، و اسم کاربرا رو میدونم، که الان قطع دسترسی ...

بچه های فنی اصلا داخل حساب کاربری هاشون نیستند که پیام کاربرها رو ببینند و پاسخ مستقیم بدن. فقط در مواردی که موردی باید آزمایش بشه وارد اکانت میشن. کاربران محترم موارد فنی را به بنده یا نی نی یارها اطلاع بدید تا رسیدگی بشه

ممنونم

بچه های فنی اصلا داخل حساب کاربری هاشون نیستند که پیام کاربرها رو ببینند و پاسخ مستقیم بدن. فقط در م ...

من به نی نی یار گفتم ولی هیچ کاری انجام ندادن، برای همین هم هست که به شما گفتم

2706