2733
2739
عنوان

ببخشیدا😔واسه درمان اسهال بچه چیکارکنم؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 189 بازدید | 36 پست

نبات سوخته با دم کرده آویشن یا نعناع بده نبات رو خیلی با حرارت ملایم آب کن مثل عسل میشه فقط حرارت باید کم باشه تا نسوزه  بعد دم کرده آویشن برای ضد عفونی معده و روده و ترمیم رودها بخاطر اسهال و یا با دم نعناع بریز مخلوط کن قاشق قاشق تا شب بده نبات سوخته خیلی سریع اسهال وبند میاره

وزن فعلی ۹۶  هدف اول ۸۹  وزن هدف اخر۷۴  قد ۱۶۶  من مطمینم با صبر و تلاش به هدفم میرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نبات سوخته با دم کرده آویشن یا نعناع بده نبات رو خیلی با حرارت ملایم آب کن مثل عسل میشه فقط حرارت با ...

ممنون عزیزم.

نبات رو بزارم رو شعله کم اب ک شد بدم بخوره؟

چطوری بانعناع خشک درس کنم ؟

چند روزی اسمان نزدیک است...لحظه ها را دریاب...سلامتی همه مریضا و برادرم صلوات😍
2731
ممنون عزیزم. نبات رو بزارم رو شعله کم اب ک شد بدم بخوره؟ چطوری بانعناع خشک درس کنم ؟

آره مثل عسل میشه از قبلش هم دم کرده غلیظ نعناع درست کن تا نبات عسلی شد بریز رو نباتا سریع هم بزن مثل یک شربت شیرین با طعم نعناع میشه  ولی عجیب اسهال بند میاره فقط باید زیاد ندی که گرمی بشه مثلا از این شربت هر یک ساعت دو قاشق سوپ خوری با فاصله بهشم ماست بده گرمییش نکنه ولی فوق العاده عالیه  این داروی خونگی ضد اسهاله مشدیاست فقط مراقب باش موقعی که دم کرده نعناع رو به نبات که کاملا عسلی شده اضافه کردی حواست باشه نسوزی

وزن فعلی ۹۶  هدف اول ۸۹  وزن هدف اخر۷۴  قد ۱۶۶  من مطمینم با صبر و تلاش به هدفم میرم
آره مثل عسل میشه از قبلش هم دم کرده غلیظ نعناع درست کن تا نبات عسلی شد بریز رو نباتا سریع هم بزن مثل ...

مرسییی خداخیرت بده .

چند روزی اسمان نزدیک است...لحظه ها را دریاب...سلامتی همه مریضا و برادرم صلوات😍