2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من وزنگیریش کم بود مثل پسر شما میخوابید دکتر گفت باید صبحا بزور بیدارش کنی وگرنه وزن اضاف نمیکنه

پسرمن 12'500خوبه؟ياکمه

تنهايي خيلى باارزشه   چون خالى از آدماى بى ارزشه      
دوست عزیز بچه ات ده یازده ساعت میخوابه! آیا کمه؟؟؟؟زود میخوابه زودم بیدارمیشه مشکلی نداره والا

توی طول روز نمی‌خوابه, واقعا نیاز دارم وسط روز یکی دوساعت استراحت کنه که منم برای بقیه روز براش انرژی داشته باشم

بچه شما چند سالشه؟ چقدر طول کشید؟ چه جوری گزروندید؟

تحمل کردم خیلی .. الان دوسال و نیمشه. از دوسال ب اونور بهتر میشه خیلی .

یعنی چی که ما انسان را در رنج آفریدیم و زندگی او مملو از رنج‌هاست؟می‌خوام صد سال سیاه نمی‌آفریدی  
از ۷ صبح تا ۹ شب بیدار باشه سخت نیست؟ قاعدتا حدود ساعت ۱۲ باید یک ساعتی استراحت کنه

خب دست خودته جورى تنظيم کن 11بخوابه صبح هم يک دوساعت ديربيدارميشه اونجورى ياهم 8که ميگى ميخوابه بزارنيم ساعت چرت بزنه بيدارکن 11-12بازبخوابون

توی طول روز نمی‌خوابه, واقعا نیاز دارم وسط روز یکی دوساعت استراحت کنه که منم برای بقیه روز براش انرژ ...

چون شب ماشالله خوب میخوابه خوابش کامل میشه،در مورد روز باید عادتش بدی،ببرش تو اتاق براش توضیح بده وقته خوابه بیا بالش بزاریم، پتوت بیار بکشیم روت خودش توش شریک کن بعدخودتم کنارش بخواب بگومن میخوابم وحالا چشمامون ببندیم بعد خودتو بزن بخواب،صدات کرد،انگشت توچشمت کرد هرکاری کرد محلش نده یه کم بازی میکنه میاد میخوابه اما اگه دیدی خیلی گریه وبیتابی کرد وطول کشید بیشتراصرار نکن خوب خوابش نمیاددیگه البته ممکنه روزا خسته نمیشه وانرژی داره

تحمل کردم خیلی .. الان دوسال و نیمشه. از دوسال ب اونور بهتر میشه خیلی .

مامان منم ميگه بچه دوساله بشه همه چيش خوب ميشه حالامنم اميدم اينه که زود دوسالش بشه

خب دست خودته جورى تنظيم کن 11بخوابه صبح هم يک دوساعت ديربيدارميشه اونجورى ياهم 8که ميگى ميخوابه بزار ...

بچه باید زود بخوابه تاخوب رشد کنه نه مثل بزرگترا تا یازده _دوازده شب بیدارباشه

مامان منم ميگه بچه دوساله بشه همه چيش خوب ميشه حالامنم اميدم اينه که زود دوسالش بشه

خوابش فقط بهتر میشه😅 امااا نق نق کردنا و مخالفت کردنا .. ریخت و پاشا و اذیتاش بیشترم میشه 😥

یعنی چی که ما انسان را در رنج آفریدیم و زندگی او مملو از رنج‌هاست؟می‌خوام صد سال سیاه نمی‌آفریدی  
2706