2737
2739

سلام من یک هفته پیش زایمان کردم بخیه زیاد خوردم. هنوز بخیه هام درد داره میخام بدونم شما تاکی درد داشتین ؟ بعد چندروز خوب میشه دردش؟ اخه قبلا شنیده بودم بعد هفت روز خوب میشه . کاری هست ک انجام بدم زودتر جوش بخوره؟ 

دلخوش به جمع کردن یک مشت آرزو...💔

احتمالا الان اکثریتش جوش خورده 

ولی سوزشو داره تا ی مدت

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام عزیزم...من زیاد بخیه نخوردم وای خب درد داشتم...هرروز بدون استثنا ی رب تو اب ونمک مینشستم ونهایتا باسشوارخشک میکردم...خداروشکر ده روز بخیه هام چوش خوردن ودرد هم خیلی کمتر شد...وبعد ازاون کم کم کلا درد ناپدیدمیشه

2728
2738
مبارک باشه گلم  من تا ۴۰ روز درد شدید داشتم الانم بعد دوسال هنوز گه گاهی درد میگیره وقتی سرزیک ...

وای یعنی یک ماه دیگه باید درد بکشم .. اخه بعد ده روز باید کارامو خودم انجام بدم کسی نییت

دلخوش به جمع کردن یک مشت آرزو...💔
2706