2733
2739
عنوان

هدیه مناسب برای زن باردار چیه؟؟؟(به مناسبت بارداریش)

| مشاهده متن کامل بحث + 13232 بازدید | 46 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کتی جون چقدر مهربونید 

خدا از این خانواده شوهرا زیاد کنه😁😁😁

من وقتی میام نی نی سایت 👈     👇👇👇بعد از ترکیدن و تعلیقی دوباره برگشتم دیگه نبینم تاپیک سیاسی بزنیداااا 🚫شما تاپیک میزنید من میترکم🔫🚨🔥
2731

هنوز نی نی شون معلوم نیست چیه❤میشه کالسکه بخریم؟؟؟یا سکه خوبه؟

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
بچش چیه؟....

معلوم نیست گلم

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
چطور؟؟؟منظورم برای لزومی به خریدش نیست بود

بعد زایمان هدیه میخرن نه برای بارداری. برای بارداری فقط همسر هدیه میخره

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”
کتی جون چقدر مهربونید  خدا از این خانواده شوهرا زیاد کنه😁😁😁

اینکه نظر لطفته عروس هامون رو سرمون جا دارن ❤❤❤❤❤

2740
بعد زایمان هدیه میخرن نه برای بارداری. برای بارداری فقط همسر هدیه میخره

آخه بعد از چندین سال خدا بهشون نی نی داده ما هم ذوق مرگیم واسه خوشحالی داداشم و زنداداشم و اینکه برای ما خیلیییییی عزیزه خودش❤

هنوز نی نی شون معلوم نیست چیه❤میشه کالسکه بخریم؟؟؟یا سکه خوبه؟

گلم کالسکه و وسایل بچه سلیقه ای...ممکنه دوسشون نداشته باشه....مگه با خودتون ببرین انتخاب کنه.....به نظر من سکه و طلا و وسایل جانبی مثلا از این اسبای چوبی راکر یا مبل کودک چیز جالبی باشه 

حال من حال اسیریست که هنگام فرار.....               یادش آمد که کسی منتظرش نیست، نرفت.......
گلم کالسکه و وسایل بچه سلیقه ای...ممکنه دوسشون نداشته باشه....مگه با خودتون ببرین انتخاب کنه.....به ...

متشکرم از نظرت عزیز دلم❤❤❤❤

مرسی از نظرات همتون گرفتیم میام عکسشو میذارم البته حمل بر پز دادن و این چیزا نشه اگر❤❤❤

معلومه خونواده خيلى خوبى هستيد خدا حفظتون كنه❤️

امیدوارم برای عروسمون خوب باشیم ❤❤❤❤

2706