2733
2739

من یه پسر سه ساله دارم چند وقته لجبازیاش شروع شده که میدونم مقتضای سنشه ولی یه جاهایی واقعا نباید کوتاه اومد مثل الان که من خیلیییی خستم  اومدم خونه پسرم از صبح بداخلاق بوده مهد نرفته الانم قبل اینکه بخوابه همه سی دی ها رو از کشو دراورده پخش و پلا کرده راهنماییم میکنید وقتی بیدار شد برخوردم چطوری باشه؟ سی دی ها رو اگه قبول نرد باهم حمع کنیم من واکنشم چی باشه بهتره

خدایا مواظب پسر کوچولوم باش
اگه قبول نکرد  دعواش نکن فقط برای یک هفته سی دی رو براش ممنوع کن

یک هفته زیاد نیست؟ 

الان من چون دیشب نخوابیدم خودمم عصبی و بی حوصلم 

پس قبول نکرد دعواش نکنم خودم جمع اوری کنم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دعواش نکن سعی کن آرامشتو حفظ کنی و با بازی تشویقش کنی ،دعوا کنی بچت لجباز میشه،مثلا بگو بدو سی دیارو جمع کن منم پف فیل درست کنم واسه پسر گلم شینیم  کارتون ببینیم

‎متاسفانه یه عده هنوز نمیدونن‎ احترامی ک بهشون میذاري از ‎شخصیت خودته نه کمالات اونا!
2728

خواهر اگر باهاش لج کنی تا بزرگسالی باهات میاد اما با بازی ذهنش منحرف کن مثلا بگو مسابقه اعداد میگه چطوری

بگو من تا 20 می شمارم اینا رو جمع کنی باهم بستنی می خوریم جایزه رو یه چیز مورد علاقه اش قرار بده

سنش خیلی کمه بزار بچگیشو بکنه پسر من ۶ ساله شه الن کمکم میکنه بهش میگم اتاقتو مرتب کن که کارای مامان زود تموم شه با هم بازی کنیم یا می گم تنهایی خیلی خسته میشم به کمکت نیاز دارم 

2738
وای من اصن نمیدونم چجوری باید با پسر بچه ها رفتار کرد  تا حالا ی پسر هم دورم نبوده بچمم پسره ...

منم اصلا پسر دوروبرم نبوده خیلی سخته ولی خیلی دوست داشتنین جنس محبت پسر به مادر فرق داره روزای قشنگی در انتظارته😊

یک هفته زیاد نیست؟  الان من چون دیشب نخوابیدم خودمم عصبی و بی حوصلم  پس قبول نکرد دعواش ...

عزیزم اگه فکر میکنی یه هفته زیاده کمترش کن وقتش فرقی نمیکنه فقط بچه میفهمه که اینکار غلطه و بار دیگه چون میدونه سی دی  ها براش  ممنوع میشه اینکارو انجام نمیده  

اگه قبول نکرد اول میتونی با بازی وادار به جمع کردن سی دی هاش کنی مثلا بگی  هرکی زودتر همرو جمع کرد و بزار اون برنده بشه که از این بازی خوشش بیاد اگه قبول نکرد جمع کنه خودت جمع کن و جایی بزار که نتونه بگیره و مثلا برای 3 روز سی دی رو براش ممنوع کن

خدا جونم ممنونم 
2706