2737
2734
مادرم شاغله،نه اتفاقا با بچه ها عالی هستم اما شوهرم میاد خونه اعصاب و روانم داغون میشه

وقتی باهاش حرف میزنی در این مورد زندگیتون چه جوابی میده

نگین ای خداااااااااااااااااا مشکل دارم بگین ای مشکل خداااااااااااااااااااااا دارم
اکث خانم های ایرانی فکر میکنن باید نجات دهنده ی طرف مقابل  باشند این اشتباه یک زن به نظر من وقت ...

منم نظرم همینه،هیچ وقت تلاش نمیکنه،من باید بهش بگم عید شده زنگ بزن تبریک بگو،خیلی هم خونسرده،یعنی من آتیش بگیرم عین خیالش نیست

خوشبختی من،پیدا کردن تو از میان این همه ضمیر بود.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهترین کار اینه واسه خودت سرگرمی درست کنی تفریح باشگاه پیاده روی فیلم دیدن کتاب داستان و از این قبیل کارها برای خودت زندگی کن شوهرت نمیتونه تنهایی ات را پر کنه پس بزار کنارت باشه و پدر بچه هات مسالمت آمیز باهاش زندگی کن چون هیچ وقت نمی تونی اونو تغییر بدی به فکر تغییر رویه زندگی خودت باش

2728
من خیلی اوایل زندگی بهش رسیدم،حتی تو بارداری برای استقبال یا بدرقه ش جلوی در میرفتم،شام و شربتش همیش ...

عزیزم تنها کاری که باید بکنی اول خودتو بشناس نیازهاتو بشناس .و آروم آروم باید با تدبیر به شوهرت تفهیم کنی نه با دعوا با منطق یه جاهایی تو عقب بشین ببین چقدر برای زندگیش ارزش داری ببین تلاش میکنه؟! ببین زندگیش براش ارزش داره؟؟

والبته بیشتر باید روی خودت کار کنی و شخصیت خودتو رشد بدی و همه اینها رو میتونی با کمک مشاور پیدا کنی.تعادل خوب بودن و محبت و  کوتاه اومدن نیومدن خشم ببخشش همه ی اینا رو تو زندگی حفظ کن.بخصوص که الان بچه هم داری باید عاقلانه و مادرانه به زندگی نگاه کنی و پیش ببری.

حتما حتما حتما پیش مشاور برو.

وقتی باهاش حرف میزنی در این مورد زندگیتون چه جوابی میده

هیچی سکوت میکنه،یه بار که شدید دعوامون شد من داشتم حرص میخوردم یهو دیدم گوشی دستشه دیدم داره بازی میکنه،اون لحظه دلم میخواست از دستش بمیرم فقط

عزیزم تنها کاری که باید بکنی اول خودتو بشناس نیازهاتو بشناس .و آروم آروم باید با تدبیر به شوهرت تفهی ...

پیش مشاور رفتم،برای تربیت بچه ها هم از مشاور کمک میگیرم،اما همسرم نمیاد میگه وقت اینکارها رو ندارم

فقط تنها تصمیمی که گرفتم اینه که صبر کنم اینا دو سالشون بشه و از پوشک بیافتن صبح ها ببرمشون مهد و خودم هم مشغول کار نیمه وقت بشم،شاید یکم روحیه م بهتر شد

2740
منم نظرم همینه،هیچ وقت تلاش نمیکنه،من باید بهش بگم عید شده زنگ بزن تبریک بگو،خیلی هم خونسرده،یعنی من ...

باید از در دیگه ای وارد شی وقتی تو آتیش میگیری و اون خونسرده پس بدون این مدل رفتار نتیجه ای روش نداره .روش دیگه ای رو پیش بگیر.

باید سعی کنی بیشتر زوایای روحش رو بشناسی و بدون که هر آدمی یه کلیدی داره اون کلید رو پیدا کنن.

این کتاب که بهت معرفی کردم رو حتما بگیر خیلی هم گرون نیست 30 تومن ایناس ولی ارزش داره.

پیش مشاور رفتم،برای تربیت بچه ها هم از مشاور کمک میگیرم،اما همسرم نمیاد میگه وقت اینکارها رو ندارم

خیلی خوبه ولی برای خودت و روابطتتون یه مشاور خوب برو..کتاب زیاد بخون.و مشکل زندگیتون رو ریشه ای حل کن.حتی اگه هم همسرت نیاد تو تغییر مثبت و آگاهانه کنی خودبخود روی اون هم تاثیر میذاره و کم کم عوض میشه

البته اگه زندگیتو میخوای یه مقدار زمان میبره و اگه هم تاثیر نداشته باشه روی همسرت خودتو رشد دادی و ضرر نکردی.

هیچ چیزی توی این دنیا نیست که راه حل نداشته باشه مهم اینه انسان درست ترین راه حل رو انتخاب کنه.

خیلی خوبه ولی برای خودت و روابطتتون یه مشاور خوب برو..کتاب زیاد بخون.و مشکل زندگیتون رو ریشه ای حل ک ...

برای خودمون رفتم،بارها وقت گرفتم نیامده خودم تنها رفتم

2706