2737
2739

سلام عزیزان شبتون به نیکی😍به نظر من  نهایت تا ۵ سال اختلاف سنی یعنی خانم بزرگتر باشه مشکلی ایجاد نمیکنه اما اختلاف بیشتر تو‌جامعه ما به خاطر دخالت بیش از حد خانواده ها و مردم یک مقدار ریسکه نمونش هم داستانی غمگین که از زبان اشناهامون شنیدم.

خانومه ۴۰ سالش بوده و شوهرش فوت کرده بوده با دوتا بچه نوجوون اقاهه ۲۸ سالش بود ایشون یه مرد فوق العاده احساسی و سالم بود که در یک نگاه عاشق این خانوم میشن و ازدواج میکنند با مخالفت شدید مادر و خواهر این اقا ....در نهایت با این همه فشار ۱۰ سال با هم زندگی میکنندو‌خیلی همو دوست داشتند .خانومه بیمار میشه ولی بازم اقاهه دوسش داشته ازش مراقبت می کرده مادر و خواهر اقا دوباره میشینن زیر سرش که زندگیشونو به هم بزنند که براش باید زن بگیرند.اما اقاهه قبول نمی کرده تا اینکه زنش خودش این اجازه رو میده و با پادر میونی مامانه یه زن جوون براش انتخاب میکنند .متاسفانه به یه ماه نکشیده که که زن بیچاره دووم نمیاره از زور غصه و‌ناراحتی از این دنیا میره...ازدواج دوم این اقا هم دووم چندانی نداشت د به جدایی منجر میشه ...بگذریم از گناه و اشتباه غیر قابل بخشش مادر این پسر که مرگ یک زن عاشق رو رقم زد نظر شما چیه🤗

پ.ن:البته عشق خیلی مهمتر از سن و عدده😍❤

تو زندگی مجبور نیستی به هیچکسی راجع به چیزی جواب پس بدی به غیر از وجدانت ،اینو هیچوقت یادت نره😇

خوب نيست زن بزرگتر باشه مگر اينكه شخصيت حمايتگر داشته باشه

من دوست ندارم

بيشتر از يكي دو سال مشكل ايجاد ميشه

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

موافقم زن باید کوچکتر باشه 

هم اینکه مردا خیلی دیر به بلوغ فکری میرسن هم اینکه

خانوما زودتر شکسته میشن مخصوصا زنان شاغل 

حرف مردم پشیزی ارزش نداره ولی اینا دلایل منطقیه

الان شوهر آینده‌ م داره به دوس دخترش میگه همیشه برا همیم...به همین فکر باش عنتر خانوم   

اختلافی سنی زیاد خوب نیست نه واسه خانمش نه واسه مردش

در حد سه چهار سال هر کدوم بزرگ تر باشند مشکلی نیست

این سومین کاربریمه خسته شدم از بس کاری ساختم😢😢😢آنااااام بودم شدم پرین ۱۲۳  الانم پریین هستم.😕😕😕
2738

نه اصلاخوب نیست 

ابجی من ۶سال بزرگتربود 

اخرطلاق گرفت 

مرده رفت بایه ۵سال ککچکترازدواج کردالان چندساله خوش وخرم کنا همن 

زن زودترشکسته میشه واین موضوع بعدچندسال میشه معضل

خوب نيست زن بزرگتر باشه مگر اينكه شخصيت حمايتگر داشته باشه من دوست ندارم بيشتر از يكي دو سال مشكل ...

کی گفته خوب نیست  دیگه وقتش نیست این افکار کهنه رو دور بریزیم   چرا فقط به لذت و راحتی مردا اهمیت میدید  اگه مرد کوچیکتر باشه  زن جوون و سرحال میمونه  و از همسناش شاداب ترع    به نظرم خیلی زوره اگه ما زنها تفکرمون علیه منافع خودمون باشه

از ۱۷ اذر شروع کردم 😍😍😍😍😍دیگه تنبلی بسه

عشق مهم هست ولی منطق مهم تره تو ازدواج...خانم ها از نظر عقلی اولا 3 سال بزرگتر از سنشونن و مردا برعکس ..بنابراین خانمی که بالای 5 سال از شوهرش بزرگتره پدرش درمیااد چون انگار داره بچه بزرگ میکنه...در ثانی خانم ها زودتر شکسته میشن و تازه آقایون تو 30 جامیفتن و قیافشون بهتر میشه که اینم یه معضله ...ولی بین 1 تا 3 سال اشکالی نداره به نظرم

به نظر من چون آقایون ایرانی تا سالها تحت سلطه مادرشونن، دیر بزرگ‌میشن! خانوما زودتر به بلوغ فکری و استقلال میرسن. همینجوریش که دیر بزرگ میشن حالا زن بزرگتر هم داشته باشن کلا دیگه بزرگ‌نمیشن! فقط از زیر سلطه مادرشون میرن زیر سلطه همسرشون! 

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!

البته میگن سن فقط یک عدده..اما وقتی زن بزرگتر ..به مرور زمان زودتر از مرد هم شکستیگی اش  دیده میشه و اثرات پیری زودتر نمایان میشه واسه اون میگن خوب نیست

دوست داشتی خواهرم برای خونه دار شدنم یک صلوات بفرس.🌺فرستادی بهم بگو.تا منم دوتا برای حاجت شما بفرستم.🌺.اللهم صلی علی محمد و آل محمد و.عجل فرجهم🌹🌹🌹
کی گفته خوب نیست  دیگه وقتش نیست این افکار کهنه رو دور بریزیم   چرا فقط به لذت و راحتی مرد ...

منم از همسرم سه سال بزرگ ترم و مشکلی نداریم خودمون

این سومین کاربریمه خسته شدم از بس کاری ساختم😢😢😢آنااااام بودم شدم پرین ۱۲۳  الانم پریین هستم.😕😕😕
2706