2737
2739
عنوان

ميخوام روکش مبل هاموعوض کنم به نظرتون چه رنگى خوبه+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 726 بازدید | 36 پست
ما یک دفعه خواستیم تعویض کنیم یه جوری هزینش بود که بیشتر صرف میکرد مبل جدید بخریم یعنی رسما قیمتی ک ...

ماهم پرسيديم گفت اگه ميخواين هزينش زيادنشه خودتون پارچه اينابخرين مافقط پول دستمزد ميگيريم

تنهايي خيلى باارزشه   چون خالى از آدماى بى ارزشه      

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سعی کن یه رنگ خنثی انتخاب کنی که با هر دکوری همخوانی داشته باشه زود هم دلتو نزنه مثل شیری یا خاکی یا ...

نه خيلى روشن نميگيرم چون بچه کوچيک دارم زود لکه ميشه

تنهايي خيلى باارزشه   چون خالى از آدماى بى ارزشه      
2731
ماهم پرسيديم گفت اگه ميخواين هزينش زيادنشه خودتون پارچه اينابخرين مافقط پول دستمزد ميگيريم

خب درنهایت که پول پارچه رو باید بدی

ببین مجموع پول پارچه و هزینه تعویض پارچه و احیانافوم مبل می ارزه یا نه! استاندارد هزینه تعویض این 3تا باید هزینش از خرید مبل نو با همون مشخصات کمتر بشه چون هزینه چوب واسه اسکلت مبل و ساختن مبل رو پرداخت نمیکنی! ولی عموما یه جوری هزینه تعویض این 3تارو میگیرن که بیشتر از نو خریدن همون مبل درمیاد!!! 

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد