2733
2734
عنوان

😍😍😍سونوی ۸هفتم + اولین عکس بچم😍😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 439 بازدید | 37 پست

ای جووووننننممم استاتر چقدر شبیه باباشه 😊 ناراحت نشی گلم ظاهرا پشت گوشش حلقش و سقف دهانش هم به مامان جونش شبیه الهی  خدا حفظش کنه سالم و سرحال بیافته بغلت😘😘😘

✌Bi kurdî dijîm u bi kurdî dimrim ✌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای جووووننننممم استاتر چقدر شبیه باباشه 😊 ناراحت نشی گلم ظاهرا پشت گوشش حلقش و سقف دهانش هم به ماما ...

خخخخخ از دست تو🤣🤣🤣🤣

ولی همه میگفتن سقف دهنش به باباش رفته☹☹☹

مرسی گلم .تو هم همینجور.۹ماه با خوشی و سلامتی داشته باشی

بچه جون تو مرا جان و جهانی😍😍😍😙😙😙😙
توی سونو شکمی میگن اگه بچه سمت راست تصویر باشه یعنی چپ شکمه و دختر پسر هم بالاعکس این از اون پیشبی ...

هههه من هم دختر دارم هم پسر وچون اولین سونو برام خیلی عزیز هست الان تصویر سونو اول جفت بچه هام یادمه دقیقا برعکس چیزی بود که گفتی 

پس چرته بهش توجه نکن

2731
خخخخخ از دست تو🤣🤣🤣🤣 ولی همه میگفتن سقف دهنش به باباش رفته☹☹☹ مرسی گلم .تو هم همینجور.۹ماه با خ ...

ممنونم عزیزم .برا من شش هفته بودن به نظرم ریشه دندون عقبشون شبیه مال من بود بقیه کپیه شوهرم بودند 😁

✌Bi kurdî dijîm u bi kurdî dimrim ✌
استارتر ای وی افی بودی؟ چند وقت اقدامی بودی؟ بارچندم نی نی دارشدی؟ انشالله به سلامت بغلش بگیری&nb ...

ای وی اف کردم.یه سالو نیم تقریبا.دقیقش یه سالو دو ماه بود ولی خب شوهرم ۹۵درصد مورفولوزیش ابنرمال بود ننیتونستم بیشتر ریسک کنم

دفعه اول گرفت شکر خدا

ممنون عزیزم

بچه جون تو مرا جان و جهانی😍😍😍😙😙😙😙
2740