2752
2734
عنوان

میشه بی بی چک منو ببینین

| مشاهده متن کامل بحث + 474 بازدید | 21 پست
منم 1 موعدم هستش و تا الان 2تا بیبی چک گذاشتم ک خیییییلی کمرنگ هاله انداخته نمیدونم جدی بگیرمش یا نه ...

ای, جانم چه خوب

ناامیدت نکنم ولی من دوماه پیش سه تا زدم دوروز قبل موعد دوتاش هاله انداخت یکیشم کامل مثبت شد ولی پری شدم

خدای مهربونم ممنونم بابت نی نی که تو دلم کاشتی دل همه منتظرا رو شاد کن   
ای, جانم چه خوب ناامیدت نکنم ولی من دوماه پیش سه تا زدم دوروز قبل موعد دوتاش هاله انداخت یکیشم کامل ...

نه بابا نا امید چیه اون سری فهمیدم حامله ام و سقط شد دیگه برام مهم نیس فکرکنم حامله ام بشم تا موقع زایمانم دیگه باور نکنم!!!!!

این ماه دیگه ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه بابا نا امید چیه اون سری فهمیدم حامله ام و سقط شد دیگه برام مهم نیس فکرکنم حامله ام بشم تا موقع ز ...

آخی متاسف عزیزم 

منم دیگه چون بی بیچک کاذب دیدم دیگه صبر میکنم روز پری اگه نشدم بعد بی بیچک میزنم

خدای مهربونم ممنونم بابت نی نی که تو دلم کاشتی دل همه منتظرا رو شاد کن