2737
2734
عنوان

اولین باره اومدم قهر..

| مشاهده متن کامل بحث + 3713 بازدید | 185 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
باید یاد بگیره سرهرچیزی ب زنش نگه برو خونه بابات مگه کشه یا کارگر گرفته مزدش بده بفرسته 

نمیدونم چجوری بهش یاد بدم اینبار اومدم فکردم میاد دنبالم  و همین باعث میشه دیگه نگه برو  اما نیومد

2740
وقتی خوبیم خیلی خوبه 

همه زندگیا پستی بلندی داره مهم اینه بتونیم مانعها رو رد کنیم هم کسی تو کره زمین تا حالا زندگی بی مشکلی نداشته  گذشت نقش مهمی تو زندگی داره یکی باید تو دعوا و بحث کوتاه بیاد حالا ک آمدی خونه بابات صبر کن خودش سراغت میاد 

همه زندگیا پستی بلندی داره مهم اینه بتونیم مانعها رو رد کنیم هم کسی تو کره زمین تا حالا زندگی بی مشک ...

ما از اول از این دست مشکلات زیاد داشتیم کاش جسارت داشتمو تو دوران عقد  تموم میکردم همه چیزو

منم قهرم میخوام فردا برم خونخ بابام

نه نرو قهر اونوقت مثل من همش باید چشمت به زنگ در  گوشی بمونه ،من که خیلی پشیمونم

البته من به قصد طلاق اومدم اما الان یکم منصرف شدم

شوعر منم بد دهنی کرده بهم امشب.خیلی مهربونا ها تنها عیبش همیته.میخوام بترسونمش

وای دلم ضعف میره برای تیکر بارداری😰 خدایا امیدوارم نا امیدم نکن...ی صلوات مهمونم میکنید لطفا😥😘
تو جورابش دستمال کاغذی گذاشته بود بعد موقع دراوردن جورابش دستمال پودر شده  بود ریخته بود رو فرش ...

حالا چرا دسمال گذاشته بود توی جورابش؟  

مجردم.  باردار نیستم. سینگلم . پریگننت نیستم. نات گیلیلیلی. نات نی نی. تیکر ایز فور ودینگ   
2706