2733
2734

دوستان من میخام لباس سیسمونی بخرم،ی سری ترس دارم از اینکه بچه درشت باشه یا کوچیک باشه لباسایی ک بخرم سایزش نشه شما ک تجربه دارین بکین لطفا واسه هر رنج سنی مثلا یک تا سه ماه چن دست لباس لازمه و چیا لازم نیست و شما بدردتون نخورده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

به هر حال برا روزای اول تولد دوسه دست لازم داری

هوا سرد میشه و زیر رکابی یا آستین کوتاه و برا رو بلوز جلوباز (‌مانتو)‌آستین بلند و بلوز آستین بلند و سه دست شلوار و سرهمی بخر

بعد تولدش ببین سایزش چنده و بفرست مانانت بره واسش بخره

من کلی لباس و بادی و کلی لباسهای شیک تابستونی خریدم. نی نیم به دنیا اومد دیدن سایزش٠٠ بود و همه لباساش بزرگ بودن،‌رفتیم ٠٠ خریدیم. اصلا از سرهمی و بادی خوشش نمیومد و جیغ میزد،‌تازه اونهمه تاپ دامن و تاپ شورتک تابستونی هم ک دکتر گفت دیگه نپوشید و نوزاد باید ی دست از لباس خودتون بیشتر بپوشه والا دمای بدنش پایین میاد.

تا لباسهای قبلی سایزش بشه پاییز شد و الان کلی لباس باز نکرده با تیکت روشون مونده رو دستم باید بدم بهزیستی

به هر حال برا روزای اول تولد دوسه دست لازم داری هوا سرد میشه و زیر رکابی یا آستین کوتاه و برا رو بل ...

دقیقا منم میخام ب این مشکل برنخورم چون نینیم چن روز مونده ب عید دنیا میاد،الان شما میگی سایز صفر بخرم یا نه!؟ینی تو سیسمونی لباس زیاد نزارم بد نیست!؟الان ی سری چیزای فانتزی خوشم اومده خریدم ولی انگار ی حالتایی رو هوا خرید میکنم

2738
ععع ینی نوزادی نخرم مگه میشه!؟میشه بگی یم و دو و سه مال کدوم رده سنی میشن و چن دست از هر کدوم

عزیزم صفر رو حتما نیاز داری . تو آخرین سونو وزن بچه رو میگن . اینجوری بهتر میتونی تصمیم بگیری ولی نوزاد نیاز به حداقل یکدست صفر که اگر دو دست باشه بهتره . سایز یک دو دست و سایز دو یکدست بگیر و دیگه بدنیا اومد باقی رو بخر 

آرزو کن،گوش های خدا پر است از آرزو،و دست هایش پر از معجزه،شاید بزرگترین آرزوی تو،کوچکترین معجزه ی خدا باشد، خدایا معجزه ات را میخواهم ... 

دقیقا منم میخام ب این مشکل برنخورم چون نینیم چن روز مونده ب عید دنیا میاد،الان شما میگی سایز صفر بخر ...

من انقده غصه میخورم که کلی لباس ناناس خریدم مونده رو دستم.

همسرم رفت بهار دنبال یقه فرشته سایز ٠٠ بود فقط "‌به آفران"‌ازش داشت بهش چند دست داد و گفت هر کدومو لستفاده نکردید اگه تیکتشو نکنید هر زمان بیارید با سایز بزرگتر تعویض داره،‌ازش فقط ١شلوار مونده که میخام ببرم سایز ١ بگیرمـ ولی برندهای دیگه کلی بلا استفاده موند و مدام داریم خرید می کنیم. الان هم که فصل عوض شده خودشو میبرم و با توجه به چهره و رنگ پوستش چیزایی میخرم که بهش میاد. در حالیکه اونایی که برا سیسمونی گرفتم انقده بهش نمیومدن

من البته بودجه م برا کالسکه و صندلی ماشین اون زمان نرسید بعد تولدش خریدم رفتم نمایندگی مکسی کوزی و خوشبختانه بعد زایمان فرصت کردم پول کنار بزارم و لا راهنماییشون گزینه های خوبی خریدم.

عزیزم صفر رو حتما نیاز داری . تو آخرین سونو وزن بچه رو میگن . اینجوری بهتر میتونی تصمیم بگیری ولی نو ...

اخه میگم اونجا سنگین میشم دیگ سختمه برم بازار دنبال لباس،خیلی ام سخت پسندم باید بگردم،میگم این سایز صفرو چن وقت میت.نه بپوشه تقریبا باید حتما جنسش خوب باشه!؟یا ازین ارزونا بخرم

من انقده غصه میخورم که کلی لباس ناناس خریدم مونده رو دستم. همسرم رفت بهار دنبال یقه فرشته سایز ٠٠ ب ...

ععع چ جالب راس میگیا چون بلاخره کادوها جم میشن دیگ میشه مارک بهترم خرید چه کار خوبی کردی،بعدشم فک نکنم تا شش ماهگی بشه بچه رو با کالسکه برد بیرون درسته!مامان من میگ تو سفیدی بچت سفید میشه همه چی بهش میاد بخر ولی من میترسم اینقدم حنسا گرونه بخرم رو دیتم بمونه اون زمانم شوهرم نتونه بخره 

ععع ینی نوزادی نخرم مگه میشه!؟میشه بگی یم و دو و سه مال کدوم رده سنی میشن و چن دست از هر کدوم

دو مال س چهار ماه هست و یک تا دوماه شماره س هم از پنج ماه ب بعد کلا صفر بیخوده

همسرم زندگیمه😍😍😍
اخه میگم اونجا سنگین میشم دیگ سختمه برم بازار دنبال لباس،خیلی ام سخت پسندم باید بگردم،میگم این سایز ...

عزیزم من چن تانوزاد تو خانوادمونه ک خیلیم ریز بودن صفر مال ی هفتس اگ هم خیلی دوس داری نیاز نیس خیلی جنس خوب بگیری چون نهایت ی هفته استفاده میشه

همسرم زندگیمه😍😍😍