2737
2739
نوبت دهیاشون چطوریه ؟ هفته ای چندبار نیازه ؟ عصرها هم هستن ؟ من تهران نیستم راهم خیلی دوره  ...

عزیزم زمانی که من می رفتم از ساعت 10 صبح تا 10 شب بودن با شماره ای که بهت دادم زنگ بزن ببین چه راهنمایی بهت میدن

ممنون از سایت خوب نی نی سایت
نوبت دهیاشون چطوریه ؟ هفته ای چندبار نیازه ؟ عصرها هم هستن ؟ من تهران نیستم راهم خیلی دوره  ...

کلینیک شون که خیل شلوغ بوده من هر وقت میرفتم سه تا اتاق هاشون پر بود 

برای بچه من میگفتن شمرده شمرده صحبت کنم استرس ندم بهش باهاش بیشتر بازی کنم و این چیزا این ها یادمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم خوب حرف نمیزنم همش غرق در سوتی ام یا کلمه ها رو یهو میپرونم نمیدونم چکنم ی مدت خوب شده بودم دوباره دارم روز ب روز بدتر میشم همش سوتی لفظی میدم واقعا داره ابروم میره بجای گردن یهو گفتم گدن یا یوختایی فعل رو ی چیز دیگ میگم یوختایی وسط حرف زدنم سکوت میکنم چون نمیدونم باید ادامشو چی بگم باید از خودم خیلی خجالت بکشم

2728
ان شاالله مشکل شما هم حل بشود من خیلی از گفتاردرمانی ونک راضیم خدا خیرشون بده

اصلا هم تبلیغ نیستی 😑

اه 

به شعور دیگران توهین نکنید 

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
اصلا هم تبلیغ نیستی 😑 اه  به شعور دیگران توهین نکنید

فیلم های کودکم توی پیج شون هست میتونید برید ببینید عزیزم من فقط برای کمک به مادرای دیگه کارهایی که کردمو نوشتم

2738

سلام کسی هس پسر من دو سال و سه ماهه اصلا توجه نمیکنه چیزی رو تکرار کنه برا خودش گاهی یه چیزایی مثلا دده بابا ماما کیه میگه مثل هفت هشت ماهه ها اصلا امروز نداره گفتار درمانم میبرمش ماساژ اینا داده ولی پیشرفت چندانی نداره خیلی نگرانم

دعا کنین تو این روزای پربرکت که روزای سخت بیماری کوچولوم دیگه برنگرده التماس دعا
سلام به همتون امیدوارم همتون با خبرای خوب بیاید تو تاپیک و از شیرین زبونی های کوچولوهاتون بگید من ...

سلام عزیزم روزی کهاین تاپیک روزدی پسرت به سوالاتت هم جواب میداد؟مثلامیپرسیدی ین چیه جواب میداد؟یاچی میخی؟آخه دخترمن کلمه میگه وتک وتوکی جمله ولی ازصدتاسوال من شایدیکیشوجواب به درحال که جواب سوال هاروبلده

سلام عزیزم

پسر من 2 ساله بود و اصصصصلا حرف نمی زد. به همین دلیل بردیمش برای گفتار درمانی پیش دکتر شیرین جعفری و واقعا واقعا از کارشون راضی ام چون خیلی با حوصله و دوست داشتنی باهاش رفتار می کردن و حرف زدن یادش می دادن  

2706