2737
2734

سلام

اگه آره الان نی نی دومتون چندسالشه ؟ به فکر سومی هستین؟ حستون چجوره

الا بذکر الله تطمئن القلوب

شما ک تحصیل کرده ای چرا خواهر من😐

شدیدا ب خانمای قررری حسودیم میشه تو این بلبشوی اقتصادی سیاسی هنوز ک هنوزه دغدغشون تزئین بدن مبارک برای همسرجان و ترغیب شوشو جان ب ی رابطه اهورایی پیل افکنه.

بهتره اینجا از حس دوست داشتن به دختر و پسر حرف نزنی که کشته میشی

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من فقط میگم بچه صحیح و سالم باشه و عاقبت به خیر بشه 

وقتی خدا واسه آدم‌نمیخواد این همه اصرار واسه چیه

من سر بارداری ها اینقدر اذیت شدم هااا میگم که به سلامتی تموم شه

محاله به بارداری و زایمان دیگه فکر کنم 

کسی هرگز نمی داند چه سازی می زند فردا ،چه می دانی تو از امروز،چه می دانم من از فردا ،همین یک لحظه را دریاب،که فردا قصه اش فرداست
2738

منم ی دوقلو دختر باردارم اگه باز بخوام اقدام کنم مطمعنا میرم تحت نظر پزشک ک بچم پسر شه ...بلاخره همونجور ک من دوس دارم دختر داشته باشم همسرم دوس داره پسر داشته باشه ..با اینکه برامونم فرق نمیکنه ولی خب هر دو جنسو ادم داشته باشه خیلی خوبه

یکی از اشناها ما انجام داد ی دوقلو پسر اورد ...هم برا دوقلوییش انجام داد هم بعد ۳ تا دختر برا جنسیتش ...

کدوم شهرهستین‌اسم دکترشونو میدونید ؟

داداشم یه جوون ۲۳ سالس که میخوادازدواج کنه اما برادر دخترموردعلاقش مشکلات رفتاری داره نمیزاره هم اون دخترهم داداشم توعذابن میشه ازتون خواهش کنم برای بهم رسیدن این دوتاجوون که خیلی ازبین رفتن برای نرم شدن دل برادر عروس هرذکری که فکرمیکنین کارگشاست بگین حتی برای فقط ۱ بار انشالله خداحاجت قلبیتونو بده انشالله . تیکر برای تولد همسرجونیمه همیشه دوست داشتم تیکر داشته باشم
2706