2737
2739
عنوان

دوروزه علائم عادتو دارم امیدوار بودم باردار باشم

| مشاهده متن کامل بحث + 207 بازدید | 36 پست
یعنی حتما باید از پری چند روز بگذره اخه من طاقت نیاوردم یه هفته مونده به پری رفتم زدم دیدم منفی شد ح ...

اره بابا زود زدی مخصوصا تو ادرار که طول میکشه امیدتو از دست نده الکی

هم مامانم هم ماما ولی مامان بودن جذاب تره😚😍😍😍😍
اره بابا زود زدی مخصوصا تو ادرار که طول میکشه امیدتو از دست نده الکی

ممنون

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم اوایل میترسیدم ولی همش به خودم میگفتم خوب بلاخره که چی باید انقد قوی بشم که بتونم به واقعیت کنار ...

وای چ خوشحال شدم الهی شکر الهی نصیب همه بشه

خدا بزرگه
منم باردار بودم یک هفته قبل پریودی علایمم شروع شد درد پهلو کمر داشتم و یکروز به پریود بیبیزدم مثبت ...

خداروشکر الهی شکر انشالله ک منم اینجوری بشه

خدا بزرگه
2742
2738
موعدت کی بود؟

من پریودام نامنظم بود منظورم اینه که کلا با دارو پریود میشم  

این ماه کلومیفن خوردم با آمپول

14 روز بعد از تزریق آمپول بی بی چک منفی شد ، فرداشم امتحان کردم منفی شد روز 16 رفتم آز دادم بتام 35 بود ، مشکوک بود

48 ساعت بعد شد 85 و 48 ساعت بعدش مجدد آز دادم شد 235

این شد که اربعینم تو خونه زیارت عاشورا می خونم  

و خدایی که به شدت کافیست🧡💛💚
من باردار بودم . درد پریودی شدید داشتم . حتی ژلوفن و پدم میزاشتم تو کیفم ولی باردار بودم . بیبی چک ب ...

خداروشکککر الحمدالله انشالله حال خوبت نصیب همه و من بشه

چ علائمی داشتی

خدا بزرگه
خب من تقریبا همین علائم رو داشتم حتی بی بی چک زدم منفی بود اونم 2تا ولی چون می خواستم اربعین برم کرب ...

وای خدایا شکرت الهی ب حق امام حسین همه خوشحال بشن

خدا بزرگه
منم سینه هام چند روزه درد میکنه از دیروز زیر شکمم درد روز اول پریود دارم، میگیره و ول میکنه ۲ ...

فکر کنم زود زدی بی بی و انشالله همین جا خبر خوب بدی

خدا بزرگه
2706