2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نسبت به چی وسواس داری؟

من اینطوری فکر میکردم که اگه فلان کارو نکنم فلان اتفاق میفته و خیلی اذیتم میکرد

خودم به خودم کمک کردم تا بهتر شدم

هم مشغلمو زیادتر کردم که حواسم پرت بشه از افکادم هم به خودم میگفتم خب فلان اتفاق بیفته هم به درک مهم نیست 

اصلا اتفاق نمیفته خدا مواظبمونه

اره دختر عمه من داشت رفت پیش مشاور وروانشناس الان خیلیییییییی بهتر شده

عزیزم این یه اختلال فکریه همین که قبول داری و میخوای ازش بیای بیرون قدم مهم و اوله مطمئن باش خوب میسی دختر عمه من که خیلی بد بود خوب شد

تنها راه درمانش فکر نکردن به اینکه همچین مشکلی داری منم ی مدت درگیر بودم عذاب آوره ولی الانم شکرخدا خوبم و اینکه من از امام رضا خواستم کمکم کنه و ضامن آهو امام رئوف نجاتم داد برای من خیلی شدید بود. 

سرم خاک کف پای حسین است*دلم مجنون صحرای حسین است*بهشت ارزانی خوبان عالم*بهشت من تماشای حسین است*السلام علیک یا اباعبدالله
2740

آره عزیزم, من وسواس فکری داشتم, رفتم پیش روانپزشک, بهم دارو داد و با دارو درمان شدم. دو سال و نیم دارو رو خوردم و وقتی دیدم خوب شدم سر خود دارو رو کنار گذاشتم, الان دوساله که دارو نمیخورم و مدتیه متوجه شدم دوباره وسواس فکریم برگشته, راستش خجالت میکشم برم پیش همون پزشک قبلی, چون دارو رو سر خود کنار گذاشتم, اما میخوام دوباره برم. مطمئن باش با دارو درمان میشی و راحت میشی از شر این نشخوار کردن فکرای بیخود.

تو با خدای خود انداز کار و دل خوش دار...
نسبت به چی وسواس داری؟ من اینطوری فکر میکردم که اگه فلان کارو نکنم فلان اتفاق میفته و خیلی اذیتم می ...

منم مثلا میگم امروز فلان ذکرو نگفتم پس حتما اتفاق بدی میفته

بعد باخودم میگم نه خدا مهربونه منتظر ذکر منم نیست

اما تا اخر شب دلهره دارم باز

رگ خواب خدا شکرگزاریه یادت نره 🥰😍
2706