2733
2739
عنوان

مینیمالیست شدن یعنی چی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1140624 بازدید | 31701 پست
ممنون ، کریر واقعا لازم نمیشه ؟ 

منم کریر رو استفاده انچنانی نکردم.برند خوبی گرفته بودم و صندلی ماشین هم میشد.اما کالسکه رو هنوزم استفاده میکنم.دخترم ۶ سالشه و باز بعضی وقتا دوس داره بشینه تو کالسکه😎😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مادر شوهر من دقیقا برعکسه همیشه میرم خونشون در عذاااابم انقدرررررر آت آشغال جمع کرده دوروبرش واقعا ...

بعد یه مدت اکثر آدما به این سمت میرن که انبارکننده باشن

فقط میخرن تا داشته باشن

نه کارایی مهمه نه زیبایی

این بلای جون اکثر انسانها میشه تا از لذت و شادی بدور باشن.

فک کن اگه بجای خرید و نگهداشتن آت و آشعال فقط لوازم باکیفیت بخریم میتونیم برای کارهای مورد علاقمون پس انداز کنیم.

و هرچندماه یکبار کاری رو انجام بدیم که حالمون رو خوب میکنه.

مینیمالیست شدن یعنی لذت کمتر داشتن 

وزن اولیه ۸۰.۲ وزن ۱۵ دی ۷۵.۹ هدف آخر اسفند ۶۵
2728
2738

سلام به همه.اینجا چقد سوت و کوره!!

دوستان من دیروز کلی از اسباب بازیهای دخترمو جمع کردم.یه چیزی حدود ۹۰ درصدشو.مهمون داشتم و دخترم با بچه مهمون که بازی میکرد،بخاطر کم بودن تعداد اسباب بازیا مجبور میشدن بیشتر از قوه تخیلشون استفاده کنن😁. و این منو خوشحال میکنه.تصمیم گرفتم اوناییکه جمع کردمو کلا رد کنم بره.چون دیدم نبودنشون مشکلی ایجاد نمیکنه.بلکه برا دخترم اینجوری بهتره.

سلام به همه.اینجا چقد سوت و کوره!! دوستان من دیروز کلی از اسباب بازیهای دخترمو جمع کردم.یه چیزی حدو ...

یه تعدادی رو رد کن یه مقدارم بزار انباری

چون بعصی اوقات بچه ها بهونه گیر میشن و برای اسباب بازی های قبلی اذیت میکنن.

وزن اولیه ۸۰.۲ وزن ۱۵ دی ۷۵.۹ هدف آخر اسفند ۶۵

کارای ک انجام دادم ...ی سری دارو های پسرم دیگ قابل استفاده نبود جدا کردم ...ی سری لباساش ک کوچیک شده رو جدا کردم البته اینا رو مامانم نمیزاره بدم ب کسی میگه همه نو مونده ی بار پوشیدی بزار واس نینی بعدی ...حالا فعلا تصمیمی نگرفتم واسشون ...چن روز مامانم حالش خوب نبود خونشون بود کلی وسیله رد کردم رفت ..البته دور از چشم بابا 😁😁😬😬😬😬😬اگ بدونه دیگ نمیزاره کاری کنم ب شدت ب نگه داشتن وسایلا علاقه داره میگ ی روز لازم میشه ...کلی از لباسای مامان و داداشا ک نو بود رو جدا کردم تو کیسه گزاشتم با ی سری لباسای خودم باید زنگ بزنم ی خانمی هس واس خیریه بیاد ببره ...فعلا همینا ولی فک کنم همینجور پیش برم دیگ چیزی نمونه 😂😂😂

هر چه تبر زدی مرا ... زخم نشد...  جوانه شد.
2706