2752
2734
عنوان

مینیمالیست شدن یعنی چی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1219657 بازدید | 33320 پست

سبد سیب زمینی پیاز و شستم و دوباره گزاشتم داخل کابینت

مواد غذایی اضافه رو میزاشتم تو سبد پیک نیک،هربار که لازم میشد محتویاتشو خالی میکردم داخل کابینت،سبد اسباب بازی دخترم دیدم ضروری نیست براش اسباب بازی هارو گزاشتم تو کمدش مواد غذایی و جمع کردم تو سبد🌿

خروجی لیف دخترم

امروز هم پنجشنبه است و تمیزکاری اساسی خونه💫

درراستای استفاده کمتر از نت،نت ۶صبح تا ۱۲ظهر گرفتم که کمتراستفاده کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خروجی این چند روز  چندتا عکس و کارت دعوت عروسی از 20 سال پیش مونده بود!  فقط چندتا نو ...

یاد خودم افتادم ،خروجیا رو جمع میکردم یواشکی میذاشتم صندوق ماشینم ،میبردم بیرون از خونه  یه بار مامانم از تو ماشین یه سری وسایل پیدا کرده بود کلی دعوا شد ،یادش بخیر 

یاد خودم افتادم ،خروجیا رو جمع میکردم یواشکی میذاشتم صندوق ماشینم ،میبردم بیرون از خونه     ...

😂😂😂اخه اوایل خروجی ها رو میذاشتم داخل سطل زباله اتاقم که بندازیم بره ، بعد چند ماه یهو میدیدم که تو کشو اشپزخونه اس😶😂نگو مامانم میگشته و دوباره بر میداشته😂😂منم برای اینکه دوباره برنداره یواشکی میندازم میره 

تویی کـه  امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش  ، این دشمنت و غمگین میکنه :)                        از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          
2731
😂😂😂اخه اوایل خروجی ها رو میذاشتم داخل سطل زباله اتاقم که بندازیم بره ، بعد چند ماه یهو میدیدم که ...

وای همسر منم جدیدا تو بازیافتیا رو نگاه میکنه اگه چیزی به نظر خودش به درد بخور باشه میذاره کنار😕

نهال صدام کنید🌱✨️

وای کابینت زیر سینک من قبل از پاکسازی های اخیرم یه جمعه بازاری بود برای خودش

الان بعد دو سری پاکسازی یه طرفش سینی هامونو گذاشتم با دوتا دبه روغن جامد و بطری روغن مایع و سلفون و فویل و...

یه طرفم شوینده ها مثل پودر و مایع لباسشویی و شامپو فرش و صابون هامون

بازم خیلی جا داره که مینیمال بشه ولی بازم خوبه

نهال صدام کنید🌱✨️
وای همسر منم جدیدا تو بازیافتیا رو نگاه میکنه اگه چیزی به نظر خودش به درد بخور باشه میذاره کنار😕

پس شما هم مثل من یه جا قایم کن بعدا سر فرصت بذار خروجی

البته خروجی هیجانی نداشته باشید، قبلش کاملا مطمئن باشید که بعدا پشیمون نشید

تویی کـه  امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش  ، این دشمنت و غمگین میکنه :)                        از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          
پس شما هم مثل من یه جا قایم کن بعدا سر فرصت بذار خروجی البته خروجی هیجانی نداشته باشید، قبلش کاملا ...

آخه مشکل اینجاست که خودم نمیتونم چیزی رو ببرم بیرون با وجود بچه کوچیک وگرنه که خیلی چیزارو تا الان خروج داده بودم😂

نهال صدام کنید🌱✨️
آخه مشکل اینجاست که خودم نمیتونم چیزی رو ببرم بیرون با وجود بچه کوچیک وگرنه که خیلی چیزارو تا الان خ ...

ای خدا😅

سلام دوستای گل، به مناسبت یکسالگی مینیمال شدنم به خودم جایزه دادم و بعد مدت ها ورودی داشتم؛ 

یه تیکه طلا خریدم با پس اندازم.

خروجی؛ 

چندتا بطری نوشابه آب نارنج داشتم که خیلی جاگیر بود،پختمشون تبدیل شد به یه بطری کوچیک قوام نارنج. بطری ها رفتن تو بازیافت. مقداری سبزی از شمال خریده بودم تو یخچال بود یه بسته رو دادم به دوستم که خیلی علاقه داره. یه بسته ی دیگه مونده که فردا باهاش غذا درست میکنم و سبزی های فریزرم تموم میشه. 

الان تو فریزر فقط مرغ و گوشت مصرف یکماهه با مقداری زنجبیل رنده شده و عصاره ی قلم با یه بسته نون، یه بسته پیاز داغ. 

جدیدا سرکوچمون میوه فروشی باز شده و خداروشکر میکنم که دیگه میتونم همه چی رو تازه بخرم و دونه ای. 

سلام دوستای گل، به مناسبت یکسالگی مینیمال شدنم به خودم جایزه دادم و  بعد مدت ها ورودی داشتم؛&nb ...

قطعه طلایی که خریدید مبارک تون باشه.

رژ لب ومداد لب که هر دو هدیه بود واستفاده ام نشد رفت خروجی

شادی صدام کنید
دوستان من چون معلمم دیروز کلی ورودی ناخواسته داشتم .کادوهایی که از اونا داشتم و خروجی داده بودم چیزه ...

معلم عزیز روزتون مبارک 

شلوار پسر بزرگم از بین رفته بود و رفت خروجی

سه عدد بافت قدیمی همسر که سالهاست نمی‌پوشیدند به پیشنهاد خودشون رفت خروجی

ققنوس
2706