2733
2734
عنوان

مینیمالیست شدن یعنی چی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1185837 بازدید | 32457 پست
دوست عزیزم برای عیدی چون هدیه هست سخت نگیر و غصه نخور .مبارکت باشه. اما در مورد خرجی گرفتن از همسرت ...

سلام استارتر عزیزم .از خیلی وقت پیش دنبال شما میگشتم خوشحالم پیامتون رو دیدم خواستم یه تشکر ویژه برای این تاپیکت داشته باشم انشالله برسین به آرزوهای قشنگتون و آرامش ساکن همیشگی قلبتون باشه.

من که با این تاپیک آرامش یافتم .❤🧡

سلام دوستای خوبم.

سال نو مبارک بهترین ها رو براتون آرزو می کنم .

دوستان من کلی پارچه دارم که البته همه برام سوغاتی آوردن و من اهل دوختن پارچه نیستم 

همینطور مادر همسرم یه تاپ و رویه شیک از مکه آوردن برام سایز ۳۶ که اونم مورد استفادم نیست چون خودم لباس خیلی زیاد دارم که هنوز استفاده نکردم .

لطفا بگید این پارچه ها و لباس ها رو چیکار کنم

می دونم که چیزی به ذهنتون می رسه که بخواید کمکم کنید

یا امام رضا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستای خوبم. سال نو مبارک بهترین ها رو براتون آرزو می کنم . دوستان من کلی پارچه دارم که البته ...

با چند تا موسسه خیریه تماس بگیرید و اگر کمک غیر نقدی قبول میکردن میتونین بفرستین براشون

چون نیروهای خود معرف مثل خیاط و ... هستن که در صورت نیاز میتونن پارچه ها رو براشون بدوزن

لباس هم همینطور

من هم خیلی پیش میاد ب مناسبت های مختلف لباس هدیه بگیرم

که حتی اتیکتش رو هم جدا نمیکنم و تو یه جعبه مخصوص جدا از کمد لباسای خودم نگه داری میکنم، به یه تعدادی که رسید می‌فرستم برای این موسسه

که البته اون موسسه که من می‌فرستم یه موسسه کوچیک محلیه

2731
عزیزان آجیل میشه فریز کرد اگه اره تا چه مدت؟ وکدوم ایتم هاش میشه فریز کرد؟ تو یخچالم میشه طولانی م ...

من همه جور آجیل رو تو قوطی میریزم میذارم یخچال. تا 4یا 5ماه نهایت مصرف کردم. شاید بیشترم بمونه نمیدونم. 

عزیزم بخشیدن لباس فقط برای پوشیدن نیست  من الان لباس خونگی های خودم رو می‌بخشم به یک خیریه&nbs ...

عزمزمه شما تهرانی 

اسم و آدرس خیریه رو لطفا اگه تهران هستید بدید

یا امام رضا
دوستان دوتا سینی خوشگل دارم ولی داخلش خط و خش شده به نطرتون بزارم خروجی ؟یا راهی بلدین بشه درستش کرد ...

خمیر دندون بزن 

به عنوان زیر گلدونی یا سینی پاک کردن حبوبات و.... اینا هم میتونی استفاده کنی

تویی کـه  امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش  ، این دشمنت و غمگین میکنه :)                        از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼