2733
2739
عنوان

دیدین شوهرم چی بهم گفت😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 404946 بازدید | 2928 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
لطفا پست اولمو بخونین تا بگم امروز چی گفت بهم😔 دیگه اشتی کردیم و هرچند یکم سنگیم هنوز ولی امروز گف ...

میگغتی منم آبرو دارم که صدای خنده های شوهرمو با .... ها همه میشنون

‎متاسفانه یه عده هنوز نمیدونن‎ احترامی ک بهشون میذاري از ‎شخصیت خودته نه کمالات اونا!
معلومه  از تنفرت یه نی نی تو دلت هست، سعی کنی این احساسای بد و از خودت دور کنی

نمیتونم 😭😭😭هر جی میخوام پر حس خوب بشم ولی از اول بارداریم دارم از همه آدما زده میشم

...
من جای شما بودم میرفتم مغازه سه تا زن هرزه وشوهر ناخلف به باد فحش میدادم تا بفهمن اعتماد یعنی چی خدا ...

همچنین  مردای دریده و فرصت طلب رو. 😊

کسي چه ميداند...شايد اين جهان،جهنم جهان ديگريست....
2738

همون موقع ميرفتم هيكلشو جلو همكاراش جر ميدادم و طلاق

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
لطفا پست اولمو بخونین تا بگم امروز چی گفت بهم😔 دیگه اشتی کردیم و هرچند یکم سنگیم هنوز ولی امروز گف ...

گفتم مگه چیه ؟؟

گفت پاساژ منو میشناسن نمیخام زن منو اینجوری ببینن!!

توروخدا ی کیف و کفش و شلوار درست برو بخر بخاطر خدا من ابرو دارم

چیا اینا اخه ن ب اون قیافت و  طرز صحبت کردنت ن ب این تیپت.مثل پیرزنا و بیچاره نپوش

اینهمه فیلم و کلک و دروغ تا کجااااااااااااااااااااا

میگفتی اگه تیپ بزنم بدتر ابروت میره میگن چجوری این خانم خوشتیپ رو ب این بی ریخت  دادن😏😏😏

😨😨😨😨😨 نزدی تو گوشش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ واقعا ک 

چرا هیچی نگفتی بهش؟ چرا نگفتی همون برگ برنده ها میان کافیه دیگه بعد بهترین آرایش و لباساتو بپوش بیرون رفتی گرونترینا بخر و هیچوقت دیگه سمت مغازش نرو شده باشه برو از روبرویی چیزی بگیر ولی پیش اون نرو 

Rühümün şevģinę íhťiyàjìvàr 💜

ببین ابن مدل دخترا کارشون اینه میرن تو این مغازه ها هر و کر راه میندازن که تخفیف بگیرن آقایونی که شغلشون فروشندگی لورازم خانماس همیشه در معرض این چیزا هستن مثلا سعی میکنن خوش برخورد باشن که مشتری جذب کنن ولی کار فرا تر میره دختر عمه من مغازه شوهرش کیف و کفش زنونه بود از بعد از عروسیش خودش با شوهرش میرفت مغازه حتی تا ۹ ماهگی بارداریشم میرفت بعد از بچه هم وقت و بی وقت سر زده میره حداست به زندگیت باشه طوری نمیشه

بابا تو بازاره ديگه ميبينه بهت حق ميدما ولي شغلش تو بازاره چيكار ميتونه بكنه چشاشو كه نمتونه ببنده باز خوبه ميگه توام برو بزن خيليا اينجور زنا رو ميبينن ولي به زناشون سخت ميگيرن كه نكن

واااا انقد بعضيا افتضاحن منم نگا ميكنم مردا كه خداتووجودشون گذاشته حق دارن

https://t.me/arosakemashhad  به كانالم لطفا سر بزنيد🌺
گفتم مگه چیه ؟؟ گفت پاساژ منو میشناسن نمیخام زن منو اینجوری ببینن!! توروخدا ی کیف و کفش و شلوار در ...

بگو همینیم‌ک هستم آدم آبرو دار هیچوقت با زنای هرزه نمیپره گوه من می ارزه ب همچین ج ...هایی

فقط 30 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی دخترم 💕