2733
2739

توهمونی نیستی که چهارتا چرک خشک کن خورده بود

الهی راه هیچ کس به بیمارستان و مطب و درمانگاه و دکتر نیفته فقط اونایی که می خوان زایمان کنن برن به دل خوش برگردن لطفا برای سلامتی پدر و مادر منم دعاکنید الهی هیچ وقت استرس سلامتی پدر و مادرتون و نداشته باشید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دنبال یه جواب خوب باش واسه خدا که اگه رفتی اونور بگی چرا تو کار اون دخالت کردی😕

برای برنگیختن حسادت اسب سوار خر نشو همین دیگه گفتم سوار هر خری نشین                                                                                         یه عده انگار دوراز جون ادم نیستن مثله ادم باهاشون حرف میزنی گاز میگیرن 😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕متاسفانه بعضیارو نمیشه قانع کرد، باید به نفهمیشون احترام گذاشت                                به بعضی ها باید گفت کورمون نکنی با اون روشن فکریت چلچراغ
2731
یعنی چی؟

هیچی تو خوشبینانه ترین حالت معدت خونریزی میکنه.بستگی داره بدنت چه واکنشی نشون بده یکی از اشناهای ما قرص خورد خودکشی کنه نمرد ولی اعصاب مغزش فلج شد دیگه هیچ کاری نمیتونست بکنه فقط زنده بود همین حالا اگه دوس داری از این بلاها سرت بیاد ادامه بده.

اینجا به تو از عشق و وفا هیچ نگویند         چون دغدغه ی مردم این شهر  حجاب است           هر جای جهان مرتبه ی زن بلند است            درکشور من زن مثل میت به حساب است...
اسم کاربریت😂

😁😁اسم گله ه جا مونده بشه خرزهره.

عشقم امام زمان عج.آقا جان خواهرم سرطان داره آقا فقط یه نیم نگاه کافیه فدات بشم آقا جانم من و خواهرم بی کسیم آقا جانم دستمو بگیر.
2738
چه خوبه ادمای مهربونی مثل تو

پا‌شو خواهشا.... 

خودکشی هیچ اخر عاقبت خوشی نداره.. 

دنیات اگه خرابه.... حداقا اخرتتو خراب نکن. 

خدا خودش گفته گناه خودکشی رو هیچ وقت نمیبخشه و اونا تا ابد در این گناه میسوزند.... 

پاشووووو

لگزوپرام۱۰بوده؟با ۶تا انتظار داری چی بشه؟ 😐😑بعدم آخه اینکاراچیه

دفعه قبلم ۴تا سفالکسین خورده😂😂😂

یه دختر کوچولوی ۲ ساله دارم، باز خدا بهم عنایت کرده و باردارم. دامن تمام‌ منتظرا ب حق فاطمه زهرا سبز بشه

گچ با اب قاطی کن بخور فووری بعده سه دقیقه روده معدت سفت میشه راه تنفست قطع میشه و خلاص😆😩😩😩

یه دختر کوچولوی ۲ ساله دارم، باز خدا بهم عنایت کرده و باردارم. دامن تمام‌ منتظرا ب حق فاطمه زهرا سبز بشه
2706