2737
2734
عنوان

خانومای کدبانو بهترین مارک برنج چیه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 41643 بازدید | 45 پست
آسمان میخواند امشب قدسیان دف میزنند حوریان کِل می کشند و خاکیان کف می زنند شیر عاشق کش! کدام آهو دلت را برده است؟ تیغ مرحب جو! کدام ابرو دلت را برده است؟ آسمانی بی کرانی، عاشق دریا شدی آمدی آیینه ی انسیه ی حورا شدی امشب ای زیباترین! ای دلبر کوثر بیا! شب، شبِ عشق است، ای داماد پیغمبر بیا! «سالروز ازدواج امیرالمومنین(ع) و حضرت زهرا(س) مبارک
می شوم بیـدار و می بینم کنارم نیستی حسرتت سر می گذارد بی تو بر بالینِ من ... روحت شاد مامان مهربونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانما منم برنج هاشمی استفاده میکنم ولی زیاد عطر نداره و اصلا قد نمیکشه.نکنه تقلبیه.شفته میشه. میشه لطفا روش پخت برنج هاشمیو بگین؟؟؟؟؟؟؟ چند ساعت خیس میکنین و چجوری میپزین کلا؟ مرسی
2731
خانوما من برنج دوبار کشت شنیدم اصلا خوب نیست چون میخان برنج زود رشد کنه و به فصل سرما نخوره سم زیاد میدن تا زودی به محصول برسن اینو از یه شمالی شنیدم
دعایی که امام زمان (عج) در ایام گرفتاری ها به ما یاد داد: «یا مَن إذا تضایقتِ الأمورُ فَتحَ لها باباً لم تَذهَب الیه الأوهامُ صَلِّ على محمد و آل محمد و افتح لأموریَ المتضایقةِ باباً لم یَذهَب الیه وَهمٌ یا ارحم الراحمین» « ای خدایی که وقتی حلقه‌های بلا به هم گره می‌خورد و انسان را در فشار قرار می‌دهد، در این زمان دری را به روی بندگان باز می‌کند که فکر و وهم بشر هم به آن جا نمی رسید. خدایا صلوات خود را بر محمد و آل محمد نازل فرما و مرا که در بن بست گیر کرده ام، تو خودت راهی برایم باز کن که به عقل من نمی رسد.»

سلام ما خانواده گی برنجکار هستیم وتو فریدونکنار مزرعه زیادی تو روستا داریم ولی خدمت شما عرض کنم که تمامی فروشگاه ها وتاجران برنج طارم یا هاشمی و.... رو توش سی تا چهل درصد برنج پر محصول میزنن که قیمتش خیلی ارزونه وشما به هیچ عنوان متوجه نمیشید ما یه کانال تلگرامی داریم که اومدیم مطالب رو دقیق تو کانال براتون گذاشتیم تا اطلاعات خوبی گیرتون بیاد khoshe2017@ یا باشماره ۰۹۹۰۷۵۵۴۰۱۷ تماس بگیرین همه رو خدمتتون توضیح میدیم ما اجداد ما در شمال کشاورز بودن کار هر کس نیست برنج تشخیص بده. ما برنج طارم صدری، هاشمی وکشت دوم تو مزارع مون میکاریم.

2740

سلام ما خانواده گی برنجکار هستیم وتو فریدونکنار مزرعه زیادی تو روستا داریم ولی خدمت شما عرض کنم که تمامی فروشگاه ها وتاجران برنج طارم یا هاشمی و.... رو توش سی تا چهل درصد برنج پر محصول میزنن که قیمتش خیلی ارزونه وشما به هیچ عنوان متوجه نمیشید ما یه کانال تلگرامی داریم که اومدیم مطالب رو دقیق تو کانال براتون گذاشتیم تا اطلاعات خوبی گیرتون بیادkhoshe2017@ یا باشماره ۰۹۹۰۷۵۵۴۰۱۷ تماس بگیرین همه رو خدمتتون توضیح میدیم ما اجداد ما در شمال کشاورز بودن کار هر کس نیست برنج تشخیص بده. ما برنج طارم صدری، هاشمی وکشت دوم تو مزارع مون میکاریم.

سلام ما خانواده گی برنجکار هستیم وتو فریدونکنار مزرعه زیادی تو روستا داریم ولی خدمت شما عرض کنم که تمامی فروشگاه ها وتاجران برنج طارم یا هاشمی و.... رو توش سی تا چهل درصد برنج پر محصول میزنن که قیمتش خیلی ارزونه وشما به هیچ عنوان متوجه نمیشید ما یه کانال تلگرامی داریم که اومدیم مطالب رو دقیق تو کانال براتون گذاشتیم تا اطلاعات خوبی گیرتون بیادkhoshe2017@ یا باشماره ۰۹۹۰۷۵۵۴۰۱۷ تماس بگیرین همه رو خدمتتون توضیح میدیم ما اجداد ما در شمال کشاورز بودن کار هر کس نیست برنج تشخیص بده. ما برنج طارم صدری، هاشمی وکشت دوم تو مزارع مون میکاریم.

برنج سبز یعنی برنج ارگانیک که من خودم کشاورزم این اطمینان رو بهتون میدم که محصول ارگانیک ما نداریم به برنج سبز در واقع برنج رتون می گویند که اگر کسی کشاورزی داشته باشه برا مصرف خودش میگیره به این دلیل وجود نداره که ،چون وقتی برنج رو برداشت کردن ساقه برنج رو ابیاری میکنن ومجددا جوانه میزنه وهر هکتار چند کیسه که اصلا مقرون به صرفه نیست وزمین پر از علف هرز میشود کسی نمیکارد خواهش میکنم به این برند های سبز وارگانیک در زمینه برنج اصلا توجه نکنید.باتشکر مزرعه کشاورزی برادران بی ذر

کانال جهت تشخیص برنج مرغوب:khoshe2017@ شماره تماس:۰۹۹۰۷۵۵۴۰۱۷

من چندساله برنج بافکر درست میکنم البته 20کیلویی و 10کیلویی داره که 20 کیلویی عالی هست

باسلام اصلا برنج خوب به ۱۰کیلویی بودن یا بیست کیلویی بودن نداره برنج های فروشگاه از بیست تا چهل درصد برنج کاملا مشابه وارزان قیمت توش هستش که اصلا شما متوجه نمیشید ومن کشاورز فقط با یه ازمایش ساده متوجه میشم خواهش پول خود را برند نخرید بلکه محصول خوب بخرید.برا اطلاعات بیشتر در خدمتیم.مزرعه کشاورزی برادران بی ذر*کانال تشخیص برنج مرغوب:khoshe2017@شماره تماس:۰۹۹۰۷۵۵۴۰۱۷

برنج خارجی ترنم دو نوع هستش یه نوع با عطر یه نوع هم بی عطر پیشنهاد میکنم اولی رو بگیری هم بوی خوبی د ...

خدمت شما بزرگواران عرض کنم که برنج خارجی رو حتما در موردش مطالعه کنید واقعا عامل سرطان هستش وارسنیک بالایی جهت ماندگاری در انبار داره ضمنا دقیقا به برنج طمع دهندهایی میزنن که سر شو باز میکنی انگار کنار مزرعه برنج قدم میزنی ا

شتباه نکنید فکر سلامتیتون باشید.باتشکر مزرعه کشاورزی برادران بی ذر،کانال تشخیص برنج مرغوب:khoshe2017@تماس جهت مشاوره:۰۹۹۰۷۵۵۴۰۱۷

2706