2733
2734
عنوان

قسمت حساس تاپیک هانیه خانم بودم که ترکید

| مشاهده متن کامل بحث + 361 بازدید | 33 پست
با توجه به سبک نوشتارش به نظرم داستان نویسی بود، خوب بود ولی خیلی خودتون رو درگیر نکنین...

گفت از شال و پاکت سیگارش عکس میده

مثل خاراندن یه زخم پس از خوب شدن"""یاد یک عشق عذابیست که لذت دارد👌🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهتر بابا از 5بعدازظهر بخدا من تو تاپیکش بودم گفت دارم میرم بیرون بعدم ساعت 9که اومد ولی لفتش داد انقد که یواش نوشت ساعت 12هم گفت ش گوشیم تموم نمیتونم بزنم  برق پریز کنارم نیس بقیه خوابن😑انگار ما مسخرش بودیم .

2731
عزیزم تقریبا همونجا استارتر گفت گوشیم داره خاموش میشه،  بقیش رو فردا میگم و تاپیک رو قفل کرد.. ...

مرسی عزیزم 

مث این فیلما که میرسه قسمت حساسش تموم میشه !!!

" اللهم عجل لولیک الفرج " 
کافیه یکی یک حرکتی بزنه داستانش مثل عشق اول گل کنه دیگه همه الگو برداری میکنن و سرگذشت نویس!

عشق اول هم پدرمونو دراورد من سه ساعت فقط نوشته هاى خودشو ميخوندم يعنى اصلا نظردوستان رو نخوندم و بعدش تعطيل شد

یعنی پر پر شد. نابود شد .یا گزارش میزنند بچه ها یا نی نی یار منهدم میکنش

اها اوکی

خداجونم مواظب بچم باش بندبند دلم به بندبند وجودش بستست خداجونم هدیه قشنگتو سالم وسلامت به دستم برسون قول میدم همیشه مواظبش باشم ببشترازجونم 😙خدایاخودت دامن تمام منتظراروسبزکن 😊
2740
کافیه یکی یک حرکتی بزنه داستانش مثل عشق اول گل کنه دیگه همه الگو برداری میکنن و سرگذشت نویس!

اره بخدا

یک هفته همه میگن من زشتم.....

بعد همه میگن خوشگلم

دست نشون میدن هفته بعد

یعنی قشنگ تو یک هفته عنوانا شبیه همه

دور از جون ادم کور هم متوجه میشه اینا دنبال دیده شدن هستند

این سومین کاربریمه خسته شدم از بس کاری ساختم😢😢😢آنااااام بودم شدم پرین ۱۲۳  الانم پریین هستم.😕😕😕
عشق اول هم پدرمونو دراورد من سه ساعت فقط نوشته هاى خودشو ميخوندم يعنى اصلا نظردوستان رو نخوندم و بعد ...

تازه خوبه ماحراهای بعد طلاق  تا رسیدنو نگفت دو روز طول کشید همه دیالوگهای رد و بدل شده با جزئیات یعنی نابود شدم😂 

نیازی نیست انسانها را امتحان کنید کمی  صبر کنید خودشان امتحانشان را پس میدهند 
اره بخدا یک هفته همه میگن من زشتم..... بعد همه میگن خوشگلم دست نشون میدن هفته بعد یعنی قشنگ تو ی ...

دقیقا الان همه سوژه گرفتن! و شدن رمان نویس😉

نیازی نیست انسانها را امتحان کنید کمی  صبر کنید خودشان امتحانشان را پس میدهند 
تازه خوبه ماحراهای بعد طلاق  تا رسیدنو نگفت دو روز طول کشید همه دیالوگهای رد و بدل شده با جزئیا ...

🤕🤕من يادم نمياد مثلا ديشب كه بحث كرديم سرچى بود والا خوب حافظه اى دارن كه يادشونه ده ساااال پيش دقيقا چياگفتن وچيا خوردن و...

🤕🤕من يادم نمياد مثلا ديشب كه بحث كرديم سرچى بود والا خوب حافظه اى دارن كه يادشونه ده ساااال پيش دق ...

من زندگیم مثل دریا پرتلاطم بود و پر از ماجرا و 

الان بشینم هیچی یادم نمیاد یعنی خودم و جررررررر

بدم چند صفحه اینجا میشه تازه اخرش همه میگن دروغه😁😁😁😁

این سومین کاربریمه خسته شدم از بس کاری ساختم😢😢😢آنااااام بودم شدم پرین ۱۲۳  الانم پریین هستم.😕😕😕