2737
2734
عنوان

خبر بارداری به خانواده شووووهر...کی خوبه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1511 بازدید | 119 پست

منم نمیخواستم بگم کلی هم زبون شوهرمو قفل کردم ولی این مادرشوهر فضول من انگار همه جا جاسوس داره ، انگار از آزمایشگاه و سونو بهش خبر رسیده سر ماه اول فهمید 

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا ب شوهرت میگی خنگ😕 دلم سوخت براش...هیچوقت دوس نداشتم پسر دار بشم ک یروز ازدواج کنه و من بشم مادرشوهر....چرا ب خانواده خودت گفتی ایراد نداشت اما خانواده همسرت لو لو هستن؟  

2731
شوهرم درمورد جنسیت به خونوادش نمیگه میگه یه دفعه موهاشو میبافم میبرم خونشون میگم ببینید من چه دختر ...

😂🤣😂

شاید وجودم به کسی آرامش نده😏ولی همین که حضورم حرص خیلیارو در میاره بهم انگیزه میده😎😎
2738

۴ماه به بعد بگو

من یه ماهگی به مادرشوهرم گفتم

بجای اینکه خوشحال بشه 

برداشت گفت ما قبلا تا ۴ ماهگی به شوهرامونم نمیگفتیم😒😒😒😒😒😒😒😒

خیلی ناراحت شدم زد تو ذوقم نکبت😢

خوش اومدی عشق کوچولوی من  
ندید بدید نیستم رو مخ میرن. تا بگه میان میشینن رو پا من یه چند روزی.اه

عزیزم اونام مثل پدر مادر خودت خوشحال میشن از خبر بارداریت 

خدایی شما باشی زن داداشت آخر از همه به مامانت اینا بجه ناراحت نمیشی

چرا بچه رو از الان وسیله عذاب خانواده شوهر قرار میدین

میشه برای همه منتظرا صلوات بفرستین؟

اولا ك ب شوه ت بگو ميدونم خانوادت خوشحال ميشن ولي تا سه چهارماه هنو بچه وضعيتش معلوم نيست و معلوم نيست سالم باشه يانه بزار ازمايشاشو بديم خيالمون ك راحت شد بگيم.. بعدم ديگه سه ماه خوبه هم جاي بچه محكمه و هم بعد سونو ان تي از سالم بودنش مطمعن شدي و بگو.. ديرتر از اونم زشت من خودم بعد سه ماه گفتم و كلي ذوق كردن ولي خودم يكم خجالت كشيدم..