2737
2739
عنوان

مجردی،،،متاهلی

| مشاهده متن کامل بحث + 540 بازدید | 89 پست

سختيه متاهلي بيشتره ، ولي قطعا سختي توي متاهلي راحت تر تموم ميشه

مثلا ببينيد مجردي ي مشكلي پيش بياد شما نميتونيد از پدر كادرتون شكايت كني با ازشون جدا بشين هزار نفرينو ناله و اينا ميكنن اخرشم هركار بخان ميكنن احترامشونم واجبه

ولي متاهلي هرچقدرم سخت باشه اگر يجايي اذيت شيد از حقو حقوقتون مهريتون استفاده ميكنيد يا جدا ميشيد

كاش ارزوي بزرگ شدنمو از خدا پس ميگرفتم چون هيچ چيز مثل بزرگ شدن نميتونه لبخنداي واقعيتو محو كنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مجردی خیلی راحتی نه بچه نه شوهر نه ننه شوهر خواهر شوهر هیچکی نیس من اگه زمان به قبل برمیگشت اصلا ازد ...

اخی عزیزم اره خودمم دقیقا باحرف شما هم عقیده ام

میشه خواهش کنم برای رسیدن به حاجتم برام صلوات بفرسین..التماس دعا😓😔🙏🏻
2731

متاهلی

زمانی که فرزندم را در آغوش کشیدم بند بند وجودم سرشار از او شد و تمنای دوست داشتنش تمام جانم را فراگرفت. رویای فردا را پیش چشمانم دیدم و غم هایم را به شب سپاردم تا نسوزد.
2740

چون از ازدواجم ناراضیم میگم مجردی 

ولی اگه شوهر خوب کنی متاهلی 

ولی ازونجا ک پیدا کردن شوهر خوب مث پیدا کردن پنگوئن صورتییه ک بندری میرقصه 

پس مجردی بهترع

😘واسم صلوات بفرستید😘
متاهلی برای اونای خوبه ک زیر سقف خونه خودشونن  نه مث من ک با مادر شوهرمم  با شوهرم یکماه ...

چرا عزیزم؟!یعنی تنها نمیشین شما

میشه خواهش کنم برای رسیدن به حاجتم برام صلوات بفرسین..التماس دعا😓😔🙏🏻

میگم انسان فرقش با دیگرمخلوقات اینه ک عقل داره واسه فکرکردن. خب چرابچه کوجیکه اون عقل نداره ک گریه نکنه اذیت نکنه جیش نکنه. چ چیزعجیبیه 

فقط واسه عمرهدر دادن وپیرکردن مادراست.😐😐😐😒😒

😁
2706