2737
2739
من رفتم یه سالنی با مالش و دستگاه و اینا شکم رو کوچیک می کردن ولی خیلی فایده نداشت نمی دونم همینه یا نه اسمش رو نمی دونم
بر اساس گزارش رسمی ؛ علم و آزادی و رفاه اینجاست
غیر ما ، در تمام کشورها ، از فساد و گرسنگی غوغاست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان نرفتم ندا جون تقریبا 3 سال بیشتر جلسه ای بود اون موقع جلسه ای 15 تومن می دادم خیلی فایده نداشت
اولش دور شکمت رو سانت می زد ولی به نظرم خیلی گشاد سانت می زد روز اخر خیلی سفت که بگه اینقدر کم کردی
البته جای خوبی اگر بری خوبه با این وردنه های شیرینی شبیه اونا اینقدر شکم رو ماساژ محکم می داد بعد تو دستگاه نیم ساعت می خوابیدی داغ می شدیا عرق از شکم می ریخت بعد ماساژ شکم می داد هلاک می شدی
از رورنامه همشهری پیدا کرده بودم می رفتم گلم اسمش یادم نیست
2728
ولی الان فکر می کنم من اون موقع که میومدم خوب می خوردم باید رژیم هم رعایت می کردم حتما تاثیر می ذاشت
2740
سلام دوست من برای کسب اطلاعات کامل به این تاپیک سر بزنید

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=427613
کرایولیپولیز، تغذیه و روشهای لاغری موضعی فقط در این تاپیک:
www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=427613
برای لاغری موضعی بهتره به یه متخصص مراجعه کنید من پیش خانم دکتر نیره کابلی رفتم. خیلی وقت هم نیست که رفتم ولی کارش عالیه آدرس سایتش : www.drkaboli.ir هستش داخل سایتش آدرس و تلفنش هم هست در ضمن مشاوره های لازم رو هم خیلی زیبا بهت میده شماره تماسش : 02144246920 یه مطلب هم در مورد دستگاه های لاغری موضعی داره بخونیدش . فیلمش هم هست http://www.drkaboli.ir?p=3568
من رفتم یه سالنی با مالش و دستگاه و اینا شکم رو کوچیک می کردن ولی خیلی فایده نداشت نمی دونم همینه یا ...

من بعد از دوران بارداری از یک ورزش جدید استفاده کردم که تو 2 ماه (هر هفته 2 جلسه 20 دقیقه ای) یعنی 16 جلسه , فرم بدنم به حالت قبل بارداری برگشت.

اسم ورزش هست "میها بادی تک"  Miha bodytec که من تو شعبه نیاوران ازش استفاده کردم.

خیلی راضی بودم از نتیجه و دوست داشتم به شما هم پیشنهاد کنم

نگار جون خیلی ممنون. به مطب خانم دکتر کابلی رفتم و بهم پاور شیپ 2 رو معرفی کرد. تو استفاده ازش مردد بودم اما وقتی کارش تموم شد نتیجه خیلی خیلی خوبی گرفتم. واقعا اعتماد به نفسمو بدست آوردم

من رفتم یه سالنی با مالش و دستگاه و اینا شکم رو کوچیک می کردن ولی خیلی فایده نداشت نمی دونم همینه یا ...

خانمای خوشگل سالن نرید نمیدونید که دستگاشون چیه فقط پوستتونو خراب می کنه چون اونا نه تخصص دارن نه هزینه می کنن برید کلینیک یا مطب ولی از همه دستگاها بادی جت بهتره 

خانمای خوشگل سالن نرید نمیدونید که دستگاشون چیه فقط پوستتونو خراب می کنه چون اونا نه تخصص دارن نه هز ...

سلام دوستای عزیز منهم تعریف بادی جت رو خیلی شنیدم حتی مادرم هم تصمی داره با این کار لاغر شه . 

2706