2737
2734

سلام امروز بعد از چندین ماه که صدا مستاجرها دراومده بود نطافتچی اورده من بهش کار ندارم همیشه جلوی دره خونمو طی و جارو میزنم حالا فیش رو اورده میده به من به پسرش نمیده!!منم گفتم بدید علی گفت نه تو پرداخت کن !!!روانیه فکر کنم 

پسرم ❤❤😍😍😘😘

اشکال نداره

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نفهميدم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2738

وقتی مشترک توی ساختمان هستید، هزینه هایی مثل تعمیر آسانسور و نطافت راه پله و حیاط هزینه اش بین همه واحد ها تقسیم میشه.

شما هم مودبانه میگفتی الان پول نقد توی خونه ندارم.شما پرداخت کنید همسرم که اومد میگم سهم ما را بیاره خدمتتون.

انتخاب های من بر حسب علایقم هستن و لازم نیست با منطق دیگران جور در بیاد 
2706