2737
2739
مبارکتون باشه

نه دومی رو استارتر خیلی هم خوبه

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نامزدم سمت سید خندان یه آپارتمان تک واحدی 120 متری داره اما طبقه 4 بدون اسانسوره، من خونه مامانم و م ...

هر دو تا منطقه مناطق عالی ای هستن . من بودم صد و بیست متری میرفتم حتی بدون اسانسور

میشه برای شادی روح بابام اگه دلت خواست صلوات بفرستی
2742

نزدیک بودن محل کار و خونه خیلی مهمه اونم تهران با این ترافیکش.خصوصا برای خانم خونه که باید به کارهای خونه هم برسه.

پس نظر من گزینه دومه.

خیر پیش باشه😍

در تلاطم زندگی باخدا بودن بهتر از ناخدا بودن است.سرم بالاست چون بالا سرم خداست❤️

به محله های تهران آشنایی ندارم چون تهرانی نیستم😆

ولی گزینه دو عالیه

چون هم آسانسور داره هم به محل کارت نزدیکه و به طبع از هزینه حمل و نقلت کم میشه

من میدونم که مادر میشم اصلا مطمینم که میشم خیلی زود
2740

منم بودم دومی و‌انتهاب میکردم از تجریش تا سید خندان کلی باید تو‌ترافیک بمونی تا برسی بعدم همین که نزدیک‌محل کار باشی کلی ارزش داره ۷۰ متری هم خیلی خوبه

مگه آدم یادش میره بهش چی گذشت تا گذشت‌.‌...
به نظر منم حتما گزینه دو، فک کن این همههه تو راه باشی واسه رفتن محل کارت، چقد وقتت گرفته میشه و الکی خسته میشی، بعدش تازه برسی خونه حالا چهار طبقه برو بالا😓
هرچی آرزوی خوبه مال تو 🤗
نامزدم سمت سید خندان یه آپارتمان تک واحدی 120 متری داره اما طبقه 4 بدون اسانسوره، من خونه مامانم و م ...

شخصا محله برام مهمه و اینکه آسانسورم خودش یه امتیازه مخصوصا طبقه چهار حالا باز طبقه دو یچیزی

دنیام=شوهرم+دخترم  

بدون شك و ترديد تجريش 

نزديك محل كار خيلييييي مهمه 

اسانسور خيلييييي مهمه 

گفته بودم چو بيايي غم دل با تو بگويم /چه بگويم كه غم از دل برود چون تو بيايي
2706