2737
2734
عنوان

سرویس مدرسه

| مشاهده متن کامل بحث + 715 بازدید | 48 پست
همون الان یکی میگه ۹۰  حس میکنم زیاده  

منم پسرم در حد یک خیابون ماهی 160 میگیره راهی هم نیست 

من برای خودم زندگی میکنم 😊برام مهم نیست دیگران چی فکر کنند 😛برا همین راحت زندگی میکنم 😁مهم اینکه خودم راضی باشم 😉😉😉😉
من برای دخترم گرفتم 860هزارتومن برای یکسال مسیرمون هم طولانی نیست به اندازه 7تاخیابون تامدرسه فاصله ...

بازتوخوبی من برا یه ذره راه کل یک سال شده 700یعنی خودم که میرم دودیقه ای میرسم یه کوچه بلندو درنظربگیر این سرش خونمونه اون سرش مدرسه بخاطر بچه کوچیک مجبور شدم

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من برای دخترم گرفتم 860هزارتومن برای یکسال مسیرمون هم طولانی نیست به اندازه 7تاخیابون تامدرسه فاصله ...

ماهی همون ۹۰ اینا میوفتده 

برای رسیدن به موفقیت هام یه صلوات بفرسین ممنون 
2728

سرویس پسر من زیر ۵دقیقه ۱۱۰۰ میگیره برای کل سال. ولی من فقط صبحها براش سرویس گرفتم ظهر خودم می رم دنبالش. ۶۰۰ میدم. تهرانم و سرویس واسه خود مدرسه ست. خودمون می‌گرفتیم ارزون تر در میومد چون مدرسه کمیسیون برنمیداشت

🤔
دوره مسیرتون

راستی سرویس بچه تون میاره  زود تر پایین وایمیستین یا زنگ میزنه میگه من دم درم 

آخه این سرویس به من گفت ۵ دقیقه زود از وقت من پایین باشه

2738
من بهش گفتم‌زنگ بزنه. یه تک زنگ میزنه من پسرم و میبرم پایین

به من گفت ساعت اومدن میگم ۵ یا ۳ دقیقه زودتر پایین باش 

من تهرانم مسیر ماهم خیلی کوتاهه با ماشین کمتر از ۵ دقیقه کل سال ۱۶۰۰ گفته قراره تخفیف بده بعید میدونم کمتر ۱۵۰۰ قبول کنه

تهران همه چی وحشتناک گرون شده

خداوندا مرا به حال خود رها مكن
راستی سرویس بچه تون میاره  زود تر پایین وایمیستین یا زنگ میزنه میگه من دم درم  آخه این سر ...

نه گفته 7و35 میام ومن اونموقع امادش میکنم سوار میشه میره 

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور😍😍

منم میخواستم برای دخترم سرویس بگیرم یه ایستگاه اتوبوس است ولی خیلی گرون می‌گرفت( ۱۷۰۰)منصرف شدم، دو سال گذشته را هم مجبوری خودم بردم این دو سال دختر کوچیکم خیلی اذیت شد ، امسال یه کم بزرگتر شده، تو فصل سرما سخته بخصوص بارون بیاد