2737
2739
فکر کنم بازیگرن. 

زن اولش قیافه اش از ملانیا بهتره.ملانیا چشماش ترسناکه

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.
برو مدرسه دعوا کن😡یعنی چی فحش میده.مال من اگه فحش میداد تمام تلاشمو میکردم کلاسشو عوض کنم

والا رفتم گفتم نذاشت عوض کنم گفت یه کم فرصت بده این معلم بهترینه حالا که پسرم افت تحصیلی کرده ،😥شوهرم میگه بذار قوی باربیاد ولی امروز گفت باهاش میرم ببینم معلمش رو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
والا رفتم گفتم نذاشت عوض کنم گفت یه کم فرصت بده این معلم بهترینه حالا که پسرم افت تحصیلی کرده ،😥شوه ...

آره فحش دادن واینکه انگ بزنه به بچه وتخریب شخصیت کنه فرق داره با قوی بار اومدن.حتما پیگیری کن

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.
نه عزیزم... این چه حرفیه... خوبه که تاپیکم باعت صله ارحام شد    

😂😂😂ممنون

قبلاً ما شبکه ام تی وی داشتیم اونجا یه مسابقه نشون میداد مثلاً ۱۳ سال پیش ایشون اسپانسر و مدیرش بود در مورد مدیریت مالی و تحصیلی و پیشرفت بود بعد هر کی برندش میشد این میبردش پیش خودش سر شرکتاش میمردن براش اون موقع

2740