2733
2734
عنوان

بارداری

178 بازدید | 21 پست

دوستان سلام از چه هفته ای باید فقط به پهلوم بخوابم؟

برای این پهلو اون پهلو چیجوری جابجا شم

من تو خواب خیلی این پهلو اون پهلو میشم

لطفا ی صلوات بفرستین برای باز شدن گره های زندگیم🙏🏻وزن۸۲ وزن فعلی۸۱.۳۰۰ تاریخ۱۵خرداد گروه بنفش

هفته چند هستی ؟منم خیلی این پهلو اون پهلو میشم تو خواب ولی اصلا به پشت خوابیده نمتونم چون نفسم بند میشه حساس بد میکنم به پشت بخوابم واسه همون فقط به پهلو میخوابم 

خدایا شکرت   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هفته چند هستی ؟منم خیلی این پهلو اون پهلو میشم تو خواب ولی اصلا به پشت خوابیده نمتونم چون نفسم بند م ...

میشه هفته19

18 هفته و 1روزمه

لطفا ی صلوات بفرستین برای باز شدن گره های زندگیم🙏🏻وزن۸۲ وزن فعلی۸۱.۳۰۰ تاریخ۱۵خرداد گروه بنفش
2731

من از هفته 18 فقط باید به پهلوی چپ بخوابم

به پهلوی راست هم حتی نمیتونم دکترم گفته 

ی بالش میزارم پشت سرم ی دونه هم بین پام اگه احیانا بخوام به سمت راست بچرخم تو خواب هم نمیشه بخاطر اون بالش

اندر دل من درون و بیرون همه او است   اندر تن من جان و رگ و خون همه اوست   اینجای چگونه کفر و ایمان گنجد   بی‌چون باشد و جود من چون همه اوست  

از هفته ۱۵ معمولا باید رعایت کنی، من به کمر که میخوابم حسم خیلی بهتر، ولی خیلی رعایت میکنم، منم این پهلو به اون پهلو زیاد میشم، سعی میکنم یواش پهلو به پهلو بشم ولی بعضی از اوقات یادم نمیمونه مثل خنگولا یهو جا به جا میشم

2738
شما با این وضع ت از الان تمرین کن برای دنده عوض کردن هم باید بشینی بعد پهلو عوض کنی اگر غلت بزنی ماه ...

پس الان خیلی خطرناک نبوده 😓

یادش بخیر دکترم میگفت میخوای پهلو ب پهلو بشی باید اول بشینی بعد جابجا بشی،رسما خوابم زهر مار میشد😀

آره منم اینو شنیدم اما دکترم نگفت

یعنی باهمون سمت پهلوم پاشم 

ان شاالله سلامت بعل کنی نی نی نازت رو 

مرسی گلم همچنین

از هفته ۱۵ معمولا باید رعایت کنی، من به کمر که میخوابم حسم خیلی بهتر، ولی خیلی رعایت میکنم، منم این ...

خدا کنه خطرناک نباشه😓😫

2706