2737
2739
عنوان

بارداری بعد از سقط

| مشاهده متن کامل بحث + 311 بازدید | 29 پست
اره احتمال داره من یه بارداری بوچ داشتم که تو۸ هفتگی خودبخود خونریزی شدید گرفتم و خودش سقط شد سونو ر ...

ممنونم که به تایپینگم پاسخ دادی عزیزم.

من‌سوالم اینه که آخه من تنبلی تخمدان داشتم...وقتی که جلوگیری نداشتیم بعد از۱۰ماه شد.‌.‌آخه چطور ممکنه الان با پیشگیری طبیعی با ۱درصد احتمال خطا اونم به این مقدار کم بشه؟🤔🙁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره احتمال داره من یه بارداری بوچ داشتم که تو۸ هفتگی خودبخود خونریزی شدید گرفتم و خودش سقط شد سونو ر ...

عزیزم میشه بگی سرکلاژ چی هست، بعد از سقط ک فرمودید 1ماه بعدش باردار شدید بچه موند براتون؟ 

احتمال داره علایمت بخاطر بقایا باشه ولی بزار چند ماه بگذره بعد دوباره اقدام کن 

آخه ماه پیش که بقایا بیشتر بود این علائم و نداشتم....الان اقدام نکردیم طبیعی جلوگیری میکنیم...ولی یبار به مقدار خیلی خیلی کم‌؛ متاسفانه دقیقا روز تخمک گذاریم که درد تخمدان و ترشح لزج تخمک گذاری داشتم این اتفاق افتاد

2728
آخه ماه پیش که بقایا بیشتر بود این علائم و نداشتم....الان اقدام نکردیم طبیعی جلوگیری میکنیم...ولی یب ...

اخه به مقدار که نیست بقایا هر چقدر بیشتر بمونه احتمال عفونتش بیشتره شاید بخاطره اونه ولی ایشالا هر چی هست اگرم بارداری خیر باشه

مسیحا اسم پسرمه قراره خیلی زود بیاد تو دل مامانیش  
اخه به مقدار که نیست بقایا هر چقدر بیشتر بمونه احتمال عفونتش بیشتره شاید بخاطره اونه ولی ایشالا هر چ ...

😥😟😧وای اگر عفونت کرده باشه باید چیکار‌کنم؟البته بگم بقایام جنینی نیستا چون جنین کامل دفع شد با کیسه، از جفت یه ذره مونده بود.

اگ عفونت کرده باشه با پریود دفع میشه؟

2738
اخه به مقدار که نیست بقایا هر چقدر بیشتر بمونه احتمال عفونتش بیشتره شاید بخاطره اونه ولی ایشالا هر چ ...

آخ آخ دکترم گف اگه دفع نشه کورتاژ میشی...کورتاژ نازایی میاره؟شنیدم بعد کورتاژ۶ماه نباید باردار شی

آخ آخ دکترم گف اگه دفع نشه کورتاژ میشی...کورتاژ نازایی میاره؟شنیدم بعد کورتاژ۶ماه نباید باردار شی

نه نازایی نمیاره خیلیا بعد کورتاژ باردار میشن من خیلیا رو دیدم ولی خب باید پیش یه دکتر خوب بری که کارش خوب باشه. من شنیدم سه ماه نباید باردار شی ولی بازم باید از دکتر بپرسی

تو شوند نوشته بسیار ناچیز

پس دفع میشه نگران نباش منم یه کم داشتم که با پریودم دفع شد اگه بازم رفتی سونو گفت خیلی کم مونده یه پریود دیگه صبر کن برای کورتاژ زود اقدام نکن حتی برای بقایای بیشتر با قرص میزو دفع میشه اگه دکترت اصرار کرد پیش یه دکتر دیگه هم برو سعی کن با دارو دفع کنی

ميشه بگيد سرکلاژ چطور انجام دادید و کجا و هزینه اش چقدر شد؟ آیا بعداز سرکلاژ کلا باید دراز بکشی؟ تا ۹ماه

2706