2733
2734
عنوان

من چه گناهی کردم که باید اینجوری زخم بخورم ؟عیب از منه یعنی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 481 بازدید | 60 پست
یعنی همه ی عاشقی کردنا اینجوره؟خب من بهش نیاز دارم دلم میخواد باهم حرف بزنیم ببینمش خسته شدم ازاین و ...

سعی کن به هیچ کسی نیاز نداشته باشی . اونی که تورو بخواد بهت بی توجهی نمیکنه و بالاخره یه روز میاد توی زندگیت . اینو ول کن اگه دوستت داشته باشه برمیگرده و جبران میکنه

میشه برای شادی روح بابام اگه دلت خواست صلوات بفرستی
ازاردیبهشت وقتایی که پیام نمیدم طولانی مدت خودش پیام میده میگه دلم تنگته ولی وقتی من بهش پیام میدم ن ...

خب بگه دل تنگه تو هم باور میکنی🙄🙄🙄عجب حرف ک مهم نیس رفتارش مهمه ک بی محلیه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عادی بودم خود اونم پیشنهاد داد محرم بشیم یه مدت و شدیم

خوشي زير دلشو زده، به نظرم ي مدت بيخيال شو اصلاااا نه زنگ بزن نه پيغام بده ببين چيكار ميكنه خودتم راحت تر تصميم ميگيري، مردا يكم كه مطمئن ميشن طرف مال خودشونه فكرميكنن چه خبره تو خيال خودشون ميگن دختره محتاج منه بدون من ميميره ميزارن طاقچه بالا 

دختر عزیز پسری که همچین رفتاریو میکنه باید اصلا بلاکش کنی بای میخای چیکار مردی که محبتش نباشه یه ار ...

بخون چی نوشتم عزیزم پستای بعدیمو که رفتارشو متوجه بشی که چه عجیبه

اگر میتونی واسه رسیدنم به حاجت دلم یه دونه صلوات برام بفرست، من به جاش پنج تا صلوات برات میفرستم گلم .اینجا باکسی دعوا نداریم😊 بیایین به همدیگه حس خوب تزریق کنیم .#اللهم عجل لولیک الفرج .❤مهدی فاطمه کجایے؟💔
2731
همینکارو کردم میگه بی وفایی ک فلان سه روز از عمد گوشیپو خاموش کردمـ به اب و اتیش زده بود سراغی ازم ب ...

میدونی هم ازت شاید خستس هم وابسته اس 

نمیتونه کامل تو کنار بگذاره میخواد باشی بزارتت تو اب نمک

2740
خوشي زير دلشو زده، به نظرم ي مدت بيخيال شو اصلاااا نه زنگ بزن نه پيغام بده ببين چيكار ميكنه خودتم را ...

دلم بدجور گرفته خستم بهش نیاز دارم دلم میخواد باشه ولی نیست یعنی دوساعت رو نمیتونه واسه من نره جلسه یا وقتشو خالی کنه؟

اگر میتونی واسه رسیدنم به حاجت دلم یه دونه صلوات برام بفرست، من به جاش پنج تا صلوات برات میفرستم گلم .اینجا باکسی دعوا نداریم😊 بیایین به همدیگه حس خوب تزریق کنیم .#اللهم عجل لولیک الفرج .❤مهدی فاطمه کجایے؟💔
میدونی هم ازت شاید خستس هم وابسته اس  نمیتونه کامل تو کنار بگذاره میخواد باشی بزارتت تو اب نمک

چه میدونم والا چنبار رک و مستقیم با تشر بهش گفتم منو دوستم نداری نپیچون منو گفت نه من دوستت دارم میخوامت وفلان و نرو

تنها راهش بی محلیه اگ عاشق باشه درس میشه توکلت بخدا

ان شالله

دلم بدجور گرفته خستم بهش نیاز دارم دلم میخواد باشه ولی نیست یعنی دوساعت رو نمیتونه واسه من نره جلسه ...

چرا نمیتونه ولی نمیکنه😀چون نمیخاد میگه برو بیرون از زندگیم ولی تو نشستی میگی بهش احتیاج دارم اونم به تو احتیاج داشته باشه وقتی یکی منو نمیخاد بهم احتیاج نداره میخام چیکار 

دلم بدجور گرفته خستم بهش نیاز دارم دلم میخواد باشه ولی نیست یعنی دوساعت رو نمیتونه واسه من نره جلسه ...

مرد وقتي بخواد هررررر كاري ميتونه بكنه، بزارش كنار خيلي راحت بچه كه نداري سر خونه زندگي كه نرفتي، فكن دوست پسرت بوده جدا شدين از اين بالاتر؟ فردا خدايي نكرده مريض بشي سنت بالا رفته باشه كسيم نداشته باشي اين ميخواد بهت رسيدگي كنه؟ ادمي كه ي مسيجو جواب نميده؟ 

2706